NİKON ACTİON EXTREME

Nasıl bir dürbün alacağınıza dair yardım istiyorsanız, elinizdeki dürbünü satmak istiyorsanız...
Kullanıcı avatarı
Pradatör
İlgi düzeyi: Tutku
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen Pradatör »

Bu dürbünü siz ve diğer tecrübeli forum üyelerinin yorumlarını okuyarak aldım sizlere teşekkür borçluyum gerçekten çok iyi bir dürbün yıldızsız bir gecede bile size birsürü yıldız gösteriyor bana kalsa 20x80 alırdım herhalde ve büyükte bir hata yapardım çünkü tripot almazdım almakta istemezdim ve böylece kullanamaz verimini alamazdım kesinlikle çok iyi bir dürbün dürbün almayı düşünenlere kesinlikle öneriyorum
serbes
İlgi düzeyi: Merak
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen serbes »

Pradatör yazdı:Bu dürbünü siz ve diğer tecrübeli forum üyelerinin yorumlarını okuyarak aldım sizlere teşekkür borçluyum gerçekten çok iyi bir dürbün yıldızsız bir gecede bile size birsürü yıldız gösteriyor bana kalsa 20x80 alırdım herhalde ve büyükte bir hata yapardım çünkü tripot almazdım almakta istemezdim ve böylece kullanamaz verimini alamazdım kesinlikle çok iyi bir dürbün dürbün almayı düşünenlere kesinlikle öneriyorum
Merhabalar...

Bir süredir foruma girmemiş olsanız da belki görürsünüz diye yazıyorum...

Ürün hakkındaki son deneyimleriniz ışığında görüşünüzü merak etmiştim...

Kolay gelsin...

“Dürbün Alım-Satım/Dürbün Tavsiyeleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir