Forumdaki konuların dışında olan her şeyi burada konuşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
gönderen Ferhat Pınar
#102372
Merhabalar.
Mynette kuzenimin de ( karakter: Deniz toprak. "Kerem Kaya" ) rol aldığı figüranların başrol olduğu yeni bir dizi yayınlanıyor.
Figüran candır.
Dizinin konusu :
Kendi halinde bir genç olan Deniz TOPRAK, her fakir gibi zenginlik ve şöhret hayaline kapılıp arkadaşının da gazıyla oyuncu olmaya karar verir ve gerekeni yapar. Bulduğu bütün oyuncu ajanslarına kaydolarak kendisini kullandırır. Ajanslardan parasını alamasa da, dayısı işi boşladığı için kızsa da hedefinden caymaz. Hiç yeteneği ve deneyimi olmasa da karşılaştığı ünlü oyunculardan aldığı nasihatlerle kendine güveni gittikçe artar. Malesef hiç bir denemesinde şans yanında değildir bir türlü istediği gibi kendisini göstereceği bir rol bulamaz. Ama emindir ki bir gün onun da zamanı gelecek. Tabi dayısından izin koparabilirse...

Sizden ricam eğer vaktiniz varsa bize destek olup adresteki videoları izleyip oylamanız. Her hafta bir bölüm yayınlanacak ve bütün bölümlere toplam 300.000 "tık" gelirse mynet bu diziye sponsor olacağını açıkladı.. Sonuna kadar izlemenize gerek yok "tık" alması yeterli.

http://sebastiyan.mynet.com/kameranarkasi-izle-did253/

Facebook : https://www.facebook.com/kamernarkasi

Biliyorum daha önce atılmış ama linkleri nede[…]