Gokbilim.com'un düzenlediği etkinlikler. Gökbilim Gözlem Partileri, Toplantılar...
Kullanıcı avatarı
gönderen basak demirel
2 aydır işlerden dolayı 2 etkinliğe de katılamadım , bu mayıs için beni oldukça kamçıladı. Şimdiden iznimi ayarladım. Daha 1 ay var ama hemen başlığı açayım dedim bir iş çıksa bile mazaretim olur etkinliğe gelmeye , başlığı ben açtım gitmem lazım kesinlikle derim :D Tarih 19-20 mayıs yeni ay olarak en uygun zaman ama her türlü duruma uyacak motivasyondayım.Hem belki amerika gezginlerinide ikna ederiz :)

Eller havaya :)
Kullanıcı avatarı
gönderen SinanGozcu
Sanırım bende gelebilirim.Yer olarak ağva diyeceğim ama çok nem oluyor teleskoplar su oluyor.
gönderen Bahadır Kuruçay
Ağva'da olursa bende gelmek isterim , saygılarımla.
Kullanıcı avatarı
gönderen Gülhan YAŞAR
19 Mayıs'taki etkinliğe katılmak için can atıyorum. Yer önemli değil. Ama Tırnova havasını ve çadır keyfini özledim.
Kullanıcı avatarı
gönderen basak demirel
Hadi bakalım 2 hafta kaldı. Bana da her zaman müsait . Isparta dan etkinliğe gelmişken 2 gece gelirim cumadan izin alıp :) . Bursalılardan ses çıkmadı ama bence tırnova ortak nokta olması , yeterince karanlık olması , birçok etkinlik yapılmış olması açısından en uygun yer. Ben de gülhan gibi etkinlik ateşi ile yanıyorum valla. Her ne kadar sık sık fotoğraf çekmeye çıkabilsem de bir araya gelmenin, sohbetlerin tadı başka. 19 mayıs haftası en uygun zaman ama her zaman ki gibi 1 hafta öncesini de hava şartları açısından ele alıp değerlendirebiliriz.
Kullanıcı avatarı
gönderen Onur Atılgan
20 Mayıs Pazar sabahı Balıkesir'de 9:30'da bir sınava giriyorum. Ona yetişecek şekilde nasıl bir etkinlik katılımı yapabilirim bilmiyorum, bu sefer dobsonu getirmem biraz zor, mali açıdan çok açıldığımı farkettiğim için bu sefer araç kiralamak yok :) Zaten erken ayrılacağım. Erken ve hızlı kaçış güzergah ve planlaması yapabilirsem ben de varım..
Kullanıcı avatarı
gönderen Murat Tekneci
Bu pazartesi yeni bir şirkete geçiş yapıyorum.Yeni şirketimde ayda bir kere cumartesi nöbetleşe çalışılacakmış.Ona denk gelmediği taktirde etkinliği katılırım.
Burak abi sen gelemezsen benim gelme olasılığım da düşüyor.
bununla birlikte
Mehmet Koyuncu yazdı:Önümüzdeki iki hafta, hava durumu, planlı bir gözlem yapmaya uygun olmayacak gibi görünüyor.

Biliyorum daha önce atılmış ama linkleri nede[…]