Forum işleyiş yapısı hakkında bilgi edinmek, forum ile ilgili sorunlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmak için buraya bakınız.

Hangi tasarım olsun?

Birincisi
36
50%
İkincisi
24
33%
Üçüncüsü
12
17%
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Kabaca üç tane tasarladım. Ne dersiniz?

Resim

Resim

Resim
gönderen Akın Özdemir
elinize sağlık güzel olmuş benim tercihim 1.seçenek.
Kullanıcı avatarı
gönderen semih çakmak
Evet gayet hoş olmuş.Ben de 1.sinden yanayım çünkü internet adresi ve gökbilim forumu yazısı hepsinde var.Sadelik yerine amacımızı anlatan harika resimlerin bulunması bence bir artıdır...Bir de tasarım sayısını biraz daha arttırsak daha güzel olur gibi geliyor diyeceğim ama 3 tasarıma bile verilecek oyların 15i geçmeyeceğini düşünerek önerimden vaz geçiyorum :roll:
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Örneğin ikincinin önü ile birincinin arkasını da düşünebilirsiniz. Aramızda çok baskı sevmeyenler de olacaktır diye üçüncüsünü de yaptım. Sade isteyenler olacaktır.

Tek çeşit olsun birliktelik olsun diye düşünüyordum ama isteyen istediğini giyse nasıl olur?
Kullanıcı avatarı
gönderen semih çakmak
Evet ben de 2.deki Ay'a bayıldım,ama arkaya 3.dekini isterdim mesela...
Tek çeşit yerine karma olsa pek de bir şey kaybetmeyeceğimiz düşüncesindeyim.Yine "Gökbilim.com" ortaklığı mevcut olacak nasıl olsa...
Kullanıcı avatarı
gönderen Arif Bayırlı
Tasarımlar teke kelimeyle muhteşem! Ön olarak 2.si hoşuma giderken arka olarak da 1.sini diyorum ben... 2. resimdeki ayın rengi Gökbilim yazısıyla çok güzel bir uyum sergilemiş. Crab nebulası da arkada mükemmel görünüyor. Bunların baskısını basit çıkartma baskı ile yaparsak burda gördüğümüzden alakasız olacaktır. Çok güzel işleme baskılar var, yapacaksak mutlaka onlardan olması gerek..
Kullanıcı avatarı
gönderen Ozan Kanbertay
Selamlar,

Tasarımları çok beğendim. Ben de önde 2. yi, arka kısımda ise 1. tercih ediyorum. Ama giyimde sadeliği sevdiğim için 3. de tercihimdir. Tek bir çeşit giyilmektense, herkesin istediği tasarımı seçmesi daha iyi olacaktır. Sonuçta, forumumuzun ismi her üçünde de yer alıyor.

Baskı konusunda Arif'e katılıyorum. Kesinlikle işleme baskı olmalı. Penyeleri toplu olarak yaptırabiliriz, sanırım daha ucuza gelir. Ancak, herkesin seçimi farklı olacağı için bireysel de hareket edilebilir. İnternette sırf bu işi yapan, sipariş üzerine çalışan siteler var. Gerekli dosyaları Çağrı Bey isteyenlere dağıttıktan sonra, bu sitelerden bireysel olarak alışveriş yapılabilir.
Kullanıcı avatarı
gönderen H Tugca Sener Satir
birincinin önü önde, ikincinin önüne benzer şekilde güneş resmi de arkada olan yeni bir tasarım istiyorum ben Çağrı'dan :) kenarları belirgin olan resimler t-shirt baskılarında bence hoş olmuyor. birincinin arkası güzel mesela ama ikincinin arkası dediğim gibi arkaplandan ayırdığı için kendisini iyi durmamış.

birincinin önü ve ikincinin önüne benzer güneş temalı arkası olan yeni tasarıııımmmm! :D
gönderen özge kaya
Ben de 2.nin önünü beğendim arkası 3. gibi olsa da olur öndeki resim bayağı dikkat çeker zaten.. 1.nin arkasındaki nebula çok hoş ama t-shirt üstünde çok karmaşık durabilir diye düşünüyorum.Ayrıca evet baskı konusunda bir bilene mutlaka danışmak lazım çünkü sonra ortaya çıkan şeyler çok farklı oluyor...bide kesinlikle kenarları belli olmayan birşeyler seçilmesini öneriyorum... :)
gönderen aşkın çelik
hakikaten cok güzel olmuş t-shirt elinize saglık tercihim 1ve 2 den yana onlar daha güzel...

ASTROA
gönderen Emre Toros
Bence ön ve arka olarak 1. si . :D Aslında hepsi çok olmuş ama favorim 1. den yana yine de. :D
Kullanıcı avatarı
gönderen Tuğrul TEZCAN
Sade isteyenler için 2. tişörtlerin önü 3. tişörtlerin arkası çok uygun bence (bende bu kombinasyonu sevdim :D )
gönderen Hüseyin Anıl Uğurerkan
Tasarımlar mükemmel, elinize sağlık. Bence 2.nin önü de arkası da çok güzel.
Kullanıcı avatarı
gönderen onur tok
Bence ikinci tişörtteki ay resmi çok güzel...

bende söyle bir kombinasyon yaptım biraz daha sade oldu...

Resim

Bitcoin Verim Çiftliği ile Sizde Kazanmaya[…]

Hd Film izle

https://hdfreefilm.com/wp-content/uploads/2020/04[…]

Hire UI design designer

Origami Studios is a team of highly proficient app[…]

Günlük kazanç sitesi

https://byf.finance/img/LOGO.png Yatırım gü[…]