Gokbilim.com tanışma ortamı.
gönderen Aybar Avcı
Merhaba abilerim ablalarım. Acaba bir whatsapp grubu kursak da daha interaktif şekilde iletisimde olsak daha iyi olmaz mı diye düsünürke bu konuyu actım Numaram 05****. Bana burdan mesaj atın grupta toplamaya calisiyim hepimizi. Iyi gunler...
En son Aybar Avcı tarafından 17 Mar 2016, 08:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
gönderen Ögetay Kayalı
Numaranı buradan vermen iyi bir fikir değil. Forum içi-dışı herkes görüyor. Art niyetli kişiler düşünceni suistimal edebilir. Konudan böyle bir şeyler yapmak isteyenler çıkarsa özel mesaj yoluyla iletişim kurabilirsiniz.
gönderen Aybar Avcı
Ince dusunceniz icin tesekkur ederim hocam. Fakat ben paylasmakta bir sakinca gormuyorum. Cunku bir kisinin numarasini bulmaya karar verdiginiz zaman ekmek almaktan daha kolay artik. Bunun yollarini herkez biliyor. Izninizle numaramin gozukmesini istiyorum. Olasi sorunlarin hepsinin mesuliyeti bana ayittir.
gönderen Aybar Avcı
Hocalarımın söylemlerini dikkate alıp numaramı açık olarak paylasmamaya karar verdim. Bana özel mesaj atarak veya avciaybar@gmail.com dan anında ulaşabilirsiniz. Whatsapp grubuna 1 kişi haricinde ilgi olmadı. Ama katılımcıları bekliyoruz :)
Kullanıcı avatarı
gönderen Öner Kurukuz
herhangi bir alanda grup kurmak forum mantığına ters kalıyor.
benim de formula1 üzerine bir forumum vardı, sonra facebook grubu kurduk, foruma ilgi bitti ve kapattık. 1000 kadar üye vardi ziyan oldu forum.

insanlar forumda konu açmak yerine faceden direk yazar hale geldi.
gönderen Aybar Avcı
Aslında haklısınız bu açıdan derin düşünmemiştim. Whatsapp grubu yerine android ve ios isletim sistemine uygun google play ve i tunes den indirilebilen bir program yapilabilir. Bu islerden anlayan arkadaslar icin zor birsey degil.
Yıldızların Doğumu

Yıldızların en temel özelliği; evrene enerji […]

DÜRBÜNÜM İLE YENİ BAŞLADIM

merhabalar yaklaşık 2 gün önce celestron[…]

Merhaba, Henüz herhangi bir gözlem aracı[…]