Forumdaki konuların dışında olan her şeyi burada konuşabilirsiniz.
ilginç bulduğunuz veya doğa üstü olarak değerlendirdiğiniz yada içinde bir espiri olan kısacası farklı olan resimler haydi bakalım neler bulacağız

not gökbilim dışında resim eklemeyiniz(gökbilim'i dolaylıda olsa ilgilendirsin)
Resim

Resim
En son Harun ŞAHİN tarafından 18 Oca 2008, 01:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
gönderen Salih Dinçer
Harun ağabey,

Açtığınız bu keyifili 1000. mesajınız için size bir ödül vermek lazım. Ne olabilir bir düşünelim? En azından bu başlığı keyifli resimler ile dolduralım olmaz mı?

Sevgiler, saygılar...
Kullanıcı avatarı
gönderen Harun ŞAHİN
dün gece yine bir araştırma peşindeyken bu resime rastladım tahir bey maşallah bilgisayar gibisiniz 18 kilo ağırlığa sahipmiş öğrendik ama bence kullanıcı tam bir tripod yapısına sahip hahahahahahah :D
salih bey madem ödülü uygun gördüm haydi bekliyorum bu bölüme en ilginç gökbilimi ilgilendirene oy vererek karar verelim ve ödülendirelim haydi kolay gelsin
En son Harun ŞAHİN tarafından 22 Kas 2007, 21:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağdaş Çalış
Merhaba,

Bu fotoğraf İstanbul Kültür Üniversitesinde Temmuz 2007'de düzenlenen Amatör Teleskop Yapım Çalıştayından. "İzinsiz Girilmez" yazan bölümde bir lavabo var ve başında sürekli birileri oluyordu. Fotoğtafta lap kalıbıda görünmekte. Belki böyle fotoğraflar artık ilgi çeken bir ironiye sahip değil, ama bu fotoğraf benim çok hoşuma gidiyor. Paylaşmak istedim.

Resim

şimdilik hoşçakalın...
Kullanıcı avatarı
gönderen Tahir Şaban
Yeni Süperstar goto ekvatoryal kundak gelmiştir!!!

Her amatör teleskopu taşıyabilecek kapasitede olan kundak fotoğraf çekmeye de uygun. Pile gerek yok, hassas bir kurgu sistemi kusursuz takip imkanı sağlıyor.

DİKKAT: Kampanya sadece bu hafta: 10 TL !

Resim
Kullanıcı avatarı
gönderen semih çakmak
Resim

bu teleskoba bu kamera :shock:
En son semih çakmak tarafından 20 Kas 2007, 22:45 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
gönderen semih çakmak
[img][img]http://img260.imageshack.us/img260/4697 ... qk1.th.jpg[/img][/img]

belki yapay zeka bir gün bu kadar ilerler :D belki de ilerlemiştir :shock:
En son semih çakmak tarafından 20 Kas 2007, 22:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
gönderen Harun ŞAHİN
harika çok mutlu oldum meğer ne gizli cevherler varmış haydi devam

not açıklamalar ve resimdeki incelikleri açarsanız daha iyi olur
Kullanıcı avatarı
gönderen Harun ŞAHİN
2
Resim

aslında bu resimde fazla bişe yok ama genede şnorkelli inek aslında bir denizaltı
Kullanıcı avatarı
gönderen Harun ŞAHİN
arkadaşlar nerede resimler yokmu ilginç bir resim
Kullanıcı avatarı
gönderen Salih Dinçer
Hep hayalini kurmuştum: Uçsuz bucaksız, zifiri karanlık bir okyanusun ortasında gözlem yapmak!

Resim
Resimde üç sandalı birbirine dayayarak ve her sandalda iki kişiyle dengeyi sağlayarak dalgaların etkisini azaltmışlar...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18

Bitcoin Verim Çiftliği ile Sizde Kazanmaya[…]

Hd Film izle

https://hdfreefilm.com/wp-content/uploads/2020/04[…]

Hire UI design designer

Origami Studios is a team of highly proficient app[…]

Günlük kazanç sitesi