Gokbilim.com'un düzenlediği etkinlikler. Gökbilim Gözlem Partileri, Toplantılar...
#96333
Burak adresini verdiğin yer çok güzel bir yere benziyor,bu iş için çok ideal bir bölge.6 haziranda üzerinde muhtemelen kar örtüsü olacaktır...

Bir aksilik olmazsa 6 haziran günü bende yüksek bir yere gitmeye çalışacağım.İl dışına çıkmam imkansız gibi ama ilin en yüksek noktası olan karagöl dağına ( 3094m) çıkmayı düşünüyorum.Geçen sene bisiklet ekibi olarak yaptığımız gezide yanından geçtik ama zirve yapamadık,bu sene kararlıyım zirve yapılacak.
Çektiğim bir fotoğraf:

Resim

Selamlar,
Cüneyt
#96356
Onur Uludağ yazdı:Güven , evet yahu. Tayfun ağbi bence pizzaları alalım, senide ellerinden ayaklarından :) bağlayıp Güven'in arka koltuğuna C 9.25 tüpün yanına koyalım ve etkinliğe gidelim.
Tüpümle kundağım olmadan çıkmam abi :D
Burak Yakut yazdı: +1 demek isterdim ama evdeki teskilati bildigim icin bu operasyonda size basarilar ve sans dileyebilecegim yalnizca :)
Bu çocuğa kulak verin neden bahsettiğini iyi biliyor :wink:
Güven Özkan yazdı:Abi ne var bu evde? Mayın mı döşeli? :)
:roll:
#97226
Geçişe çok az kaldı. Toplu bir etkinlik yapılmayacak sanırım. Ben bu gök olayını bireysel gözlemle kayıt altına alacağım. İmkan olursa webden canlı yayın bile yapabilirim. Kısa bir araştırma yapacağım bu konuda.
#98542
Arkadaşlar selamlar.

Beklenilen zaman yaklaşıyor. Ben bu konuda heyecanlıyım. Birçok kişi bu etkinliğe manevi yönden hazır gözüküyor. Ama henüz net bir fikir çıkmamış. Yoksa var da bizden mi gizliyorsunuz! :)

Şaka bir yana en kısa zamanda planlar yapılmalı diye düşünüyorum. Uludağ ve Van iki seçenek gibi çıkmış Türkiye sınırları dahilinde. Ben İstanbul'da ikamet ediyorum. İstanbul ekibine uyum sağlarım eğer bir plan var ise.

Şimdiden cevapları merakla bekliyorum.
#98646
Evet fazla zaman kalmadı gerçekten.Ben bir yıldır kendimi bu olay için motive ediyorum ve imkanlarımı hazırladım fakat toplu bir etkinlik planı henüz ortaya konulmadı yada imkanları olanlar yurtdışı için plan yaptı da herkesle paylaşmıyorlar :D.Şaka bir yana ben yurtdışı için bile kendimi hazırladım tabi ilk etapta toplu etkinlik nerede olursa oraya katılmayı planlıyorum.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 21
Magento Destek Hizmeti

https://www.magento-tr.com/wp-content/uploads/201[…]

Twitter takipçi hilesi

http://retweethavuzu.org/rtlogoilk.png İnternet[…]

https://www.wmpark.com/styles/wmpark/xenforo/styl[…]