İlköğretim, Ortaöğretim öğrencileri ve Öğretmenler için Astronomi kaynakları. Ödev, proje, döküman yardımı. İlgili bölümlerde okuyanların düşünceleri. Gökbilim eğitimi verilen yerler, ilgili kurslar. Astronomi kitapları, web siteleri, ödevler, yazılımlar, dosyalar, kaynaklar...
gönderen Burak Bayar
Evet arkadaşlar uzayla ilgili hazırlanmış belgeseller arıyorum
yardımcı olursanız sevinirim
Kullanıcı avatarı
gönderen semih çakmak
ben de bir nt mağzasından kainatın sırları adlı 5 cdlik bir belgesel seti almıştım.Herşeye dair güzel bilgiler var.İstersen getirtebileceklerini düşünüyorum.Fiyatı da gayet uygun...
gönderen Burak Bayar
Verdiğiniz cevaplar için tşk ederim ama bana internet üzerinden download edebileceğim linkler lazım...!!:(
gönderen Burak Bayar
Verdiğiniz cvplar için tşk ederim linkler baya işime yaradı başka bilgisi olanlar varsa onlarıda bekleriz...!! :wink:
gönderen mehmet nar
Eğer banada yardımcı olursanız sevinirim.ben zaten torrent kullanıcısıyım.aradığım tüm belgeselleri bulamıyorum özellikle formlardan kaliteli belgeselleri öğrenip arattığımda bulunması güç oluyo.demonoid ii bi site olduğunu duymuştum.bana code yollama şansınız varsa sevinirim.
gönderen Yiğit Kaçar
Resim
DVD-Rip | AVI 640 x 352 (20:11) XviD | Audio: 48000 Hz, 128 Kbps | 359 Mb | 40 min
Genre: Documentary, Family, For Kids | Studio: Walt Disney Video | ASIN: B000PY311Q | Language: English
IMDB: 7.4/10 | Director and Writer: George Butler | 2006 Year (DVD Release: July 2007)
Four mirrors: Rapidshare, Depositfiles, Uploading and Megaupload
Arkadaşlar; Cografyam.net sitesinde muhteşem bi Mars belgeseli buldum. Üstelik türkçe altyazılı. Mars'a daha önce gönderilen Spirit ve Opportunity isimli rover araçlarını konu alan bi belgesel. Muhteşen görüntü ve animasyonlarla yapılmış. Görevden sonra yapılması nedeniyle oldukça doyurucu ve güncel bilgiler de mevcut. Mutlaka izleyin derim. Üstelik Phoenix görevi için de fikir verici olabilir.

Ben download linkini buradan yazmayayım. Ancak linklerin yer aldığı tam adres

http://www.cografyam.net/index.php?show ... entry26283

Üyelik gerektiriyor.30 saniyede ücretsiz üye olup linkleri görebilirsiniz.

Ya da mailden bana ulaşırsanız, linkleri mail de atabilirim.
Kullanıcı avatarı
gönderen Arif Bayırlı
Yiğit Bey, bilgilendirme için teşekkürler.. Hazır konu Mars'tan açılmışken 22 Mayısta premieri yapılan Amerikan PBS kanalındaki "Phoenix Mars Mission: Ashes to Ice" belgeselini paylaşmak istiyorum... Görevin hazırlanışı, arka planı hakkında çok güzel bilgiler ve röportajlar içeriyor. PBS'in belgesellerinin kalitesini tartışmaya gerek bile yok.

Resim

Belgeselin tanıtım bağlantısı :

http://www.pbs.org/phoenixmarsmission/

Belgeseli indirmek için Gigapedia.com'daki aşağıdaki bağlantıdan yaralanabilirsiniz. Öncelikle kayıt yaptırmanız gerekiyor.

http://gigapedia.org/items/124898/phoen ... hes-to-ice

Ayrıca Fermilab tarafından halka yönelik konferanslardan(Colloquim) biri olan The Mission of the Mars Exploration Rovers adlı konferansı online izlemek için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz. Konferansı görevin sorumlularından John Grant veriyor...

Fermilab The Mission of the Mars Exploration Rovers
gönderen meltem yılmaz
arkadaşlar çarşamba akşamı 21.35'te cnntürk'de Apollo 13 var. geçen hafta da Apollo 11'i yayınladılar ve çok iyiydi, bilginizeee...
Kullanıcı avatarı
gönderen Salih Dinçer
meltem yılmaz yazdı:arkadaşlar çarşamba akşamı 21.35'te cnntürk'de Apollo 13 var. geçen hafta da Apollo 11'i yayınladılar ve çok iyiydi, bilginizeee...
Teşekkürler, geçenkini başka bir arkadaş haber vermişti ama seyredemedim. Muhtemelen çoğumuz seyredemiyordur. Acaba birileri kayıt etme imkanı yok mudur?

Sevgiler, saygılar...
Kullanıcı avatarı
gönderen Mustafa Kemal Sürmeneli
meltem yılmaz yazdı:arkadaşlar çarşamba akşamı 21.35'te cnntürk'de Apollo 13 var. geçen hafta da Apollo 11'i yayınladılar ve çok iyiydi, bilginizeee...
Hatırlatma için teşekkürler. gokbilim.com'a hoşgeldiniz bu arada
Kullanıcı avatarı
gönderen Mustafa Kemal Sürmeneli
Salih Dinçer yazdı:
Teşekkürler, geçenkini başka bir arkadaş haber vermişti ama seyredemedim. Muhtemelen çoğumuz seyredemiyordur. Acaba birileri kayıt etme imkanı yok mudur?

Sevgiler, saygılar...

Bende Apollo 13 filminin DVD versiyonunun rapidshare linkleri var. Ancak buraya koymam yasak sanıyorum. daha önce bir kez rapidshare program linki koymuştum silinmişti.
Kendimizi Tanıtalım

teşekkür ederim... HEY GİDİ ESKİ GÜN[…]

It is the graphic designing software for Windows P[…]