İlköğretim, Ortaöğretim öğrencileri ve Öğretmenler için Astronomi kaynakları. Ödev, proje, döküman yardımı. İlgili bölümlerde okuyanların düşünceleri. Gökbilim eğitimi verilen yerler, ilgili kurslar. Astronomi kitapları, web siteleri, ödevler, yazılımlar, dosyalar, kaynaklar...
#64079
Arkadaşlar proje ödevim için Ay'a iniş videoları lazım bana . Öyle 1-2 dk olmamalı.1969 da televizyonda yayınlananlar gibi olsa yeter.Lütfen bana video linkleriyle yardım sağlayın..Bu konuda 100 almassam hoca beni yakar :S Sizlere güveniyorum tek yardım alabileceğim yer burası ..!! Şimdiden Teşekkür Ederim..
gönderen Ertan Koç
#64093
Ömer gerekli videoların linklerini vermiş youtubeye giremiyorsam Youtube Jacker isimli güvenilir ufak bir program var video indirmek için ise youtube video converter isimli bir program var veya internet üzerinden online çalışan media converter var.
Eğer videolar yeterli gelmezse Nasa'nın video arşivine bakabilirsiniz buyrun link : http://www.nasa.gov/multimedia/videogallery/index.html
Benim bulabildiğim videolar ise http://video.google.com/videoplay?docid ... 1637021814# bu var Apollo 11in Fırlatılış videosu. Yinede araştırmakta fayda var derim :)
Magento Destek Hizmeti

https://www.magento-tr.com/wp-content/uploads/201[…]

Twitter takipçi hilesi

http://retweethavuzu.org/rtlogoilk.png İnternet[…]

https://www.wmpark.com/styles/wmpark/xenforo/styl[…]

Son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle hayatımızın[…]