İlköğretim, Ortaöğretim öğrencileri ve Öğretmenler için Astronomi kaynakları. Ödev, proje, döküman yardımı. İlgili bölümlerde okuyanların düşünceleri. Gökbilim eğitimi verilen yerler, ilgili kurslar. Astronomi kitapları, web siteleri, ödevler, yazılımlar, dosyalar, kaynaklar...
gönderen T. Hilkat Arslan
merhaba,

ben internette gördüğüm bazı plasphere'leri yazıcıdan bastırıp yaptım ama çok iyi olmadı, gözlem yapacağım her yere bilgisayar da götüremeyeceğimi düşünüyorum. malzemesi iyi olan ve eskimeden kulllanabileceğim (plastik, neme dayanıklı) bir tane satın almak istiyorum. türkiye'de kaliteli planisphere satılan bir yer var mıdır? (türkiye'de bulamazsam yurtdışından sipariş edeceğim).
gönderen zuhat baran budak
Mustafa Sina Karaoglu yazdı:Bende kesip biçip bilim tekniğin basit haritalarını bir araya getirdim. Büyük olduğu için linkini veriyorum:

Resim

Ayrıca http://www.sky-map.org/ buraya rastladım. pek kullanamadım ama çok güzel görünüyor. :)

BEN BURAYA GİRDİM MÜKKEMMEL BİR YER EMEĞİNE SAĞLIK :wink: :wink: :wink:
gönderen Oğuz Uzun
bende ege üniversitesi nin hazılardığı gök atlası var.kullanımı karışık gibi görünse de aslında çok basit.elinde olan ve nasıl kullanılacağını bilmeyen varsa yardımcı olabilirim.yalnız bu gök atlası türkiye enleminde işe yarıyo sadece(: