İlköğretim, Ortaöğretim öğrencileri ve Öğretmenler için Astronomi kaynakları. Ödev, proje, döküman yardımı. İlgili bölümlerde okuyanların düşünceleri. Gökbilim eğitimi verilen yerler, ilgili kurslar. Astronomi kitapları, web siteleri, ödevler, yazılımlar, dosyalar, kaynaklar...
gönderen Melih POLAT
Arkadaşlar şu kitapları alacağım bana faydası olur mu? yada hangisi fazladan hangisini almayayım..

***Astronomi Tübitak Yayınları Stuart Atkinson

***Gezegenler Klavuzu Tübitak Yayınları Patrick Moore

***Gökyüzünü Tanıyalım (2 Kaset + Atlas) TÜBİTAK YAYINLARI

***Yıldızların Zamanı TÜBİTAK YAYINLARI Alan Lightman

Lütfen YARDIIM
Kullanıcı avatarı
gönderen semih çakmak
Melih Bey,
Alacağınız 4 kitap da sizin için çok faydalı olacaktır ama öncelik olarak Gökyüzünü Tnıyalım kitabını (eğer bir de dürbününüz ve karanlık bir yerde gözlem imkanınız mevcutsa) şiddetle tatvsiye ederim.Astronomi kitabı diğerlerine nazaran daha basit anlatımlıdır ama temel teşkil eder,illa ki öğreneceğiniz 1-2 şey vardır içinde.Ücretlerinin de diğer popüler yayınlara göre uygun olması sebebiyle diğer ikisini de alırsanız size yalnızca birsürü ++++ getirir.E fazla bilgiden kim çatlamış değil mi :wink:
gönderen Melih POLAT
Tavsiyeniz için çok teşekkürler Semih Bey büyük ihtimalle 4'ünüde alacağın.Zaten internetten alacağım için daha indirimli olcak.

İyi Günler...

It is the graphic designing software for Windows P[…]