Astronomi ile yeni tanışıp nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, merak ettiklerinizi sormak istiyorsanız...
gönderen @Dimetil
Selamlar arkadaşlar ,
Aranıza yeni katıldım aslında sitenizi şans eseri wiki'deki bir linkde gördüm ve birkaç gündür takip ediyordum pek aktif bir yer değil ama genede kayıt olayım dedim.
Ben uzay ve fizik aşıgıyımdır ve bu konularda bilgi birikimim olsada pratikde pek bir şey yapmadım yardımcı olabilicekler varsa dinlemeye hazırım. :merhaba
gönderen Cemal Sarı
Hoşgeldiniz

Yaklaşık 1 yıl önce foruma üye oldum bu 1 yıl boyunca ve öncesinde aktiflik konusunda evet aktif olmadığı aşikar ama içerik bakımından bu kadar zengin sayfa bulamazsınız. Hiç aktiflik konusunda serzenişte bulunmadım merak ettikçe sayfaya girip geçmiş konuları okuyarak bir şeyler öğreniyorum ve bu çok hoşuma gidiyor. Umarım sayfanın aktifliğini görmezden gelip forumun zengin içeriğinden faydalanırsınız.
Kullanıcı avatarı
gönderen Timur Öner
Forum son zamanlarda ne yazık ki çok pasif. Bu yaz da bayağı pasifti. Eskiden gözlem günlükleri, astrofizik hakkında tartışmalar, aktif astrofotograf
paylaşımı ne ararsanız vardı. Son 2 yılda bazı üstatların artık eskisi gibi aktif olmaması ile forum bu hale geldi maalesef. Bu arada hoş geldiniz.

UP https://mundoalbiceleste.com/author/burinot/ h[…]

Öncelikle selamlar. Aranızda yeniyim. Araştır[…]