Astronomi ile yeni tanışıp nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, merak ettiklerinizi sormak istiyorsanız...
Öncelikle herkese merhaba,

Foruma bir kaç dakika önce kayıt oldum. Mevcut konulara da göz gezdirdim. Çok faydalı bir forum ortamı olduğu net bir şekilde görünüyor. Lise son sınıf öğrencisiyim haftaya ygs sınavım var fakat içimde fazlaca bir astronomi merakı da var.
Bu benim her zaman bir uğraşım olsun istiyorum. Fakat bildiğiniz gibi yeniyim ve bilgi düzeyim sıfır :(

Öncelikle nereden başlamalıyım? Neleri öğrenmeliyim ? Kitap almam gerekiyorsa alırım siz tavsiye ederseniz. Teorik bilgilere mi ağırlık vermeliyim. Tecrübeli arkadaşlarımızdan önerilerini bekliyor. Bu uğraşa çok hevesliyim. Sizlerden cevap bekliyorum.

Teşekkürler.
Merhaba,

Sınavında şimdiden başarılar. Burada daha çok astrofotoğrafçılık ile ilgili bilgileri bulabilirsin. Astronomi-astrofizik merak edersen de Kozmik Anafor'u siteden veya facebook'tan takip edebilir istediğini sorabilirsin.
Ögetay Kayalı yazdı:Merhaba,

Sınavında şimdiden başarılar. Burada daha çok astrofotoğrafçılık ile ilgili bilgileri bulabilirsin. Astronomi-astrofizik merak edersen de Kozmik Anafor'u siteden veya facebook'tan takip edebilir istediğini sorabilirsin.

Çok teşekkür ederim. Kozmik Anafor'u çok detaylı inceleyeceğim :)
iç bükey ayna

türkiyede iç bükey ayna alabilece[…]