Bu Ülkede Gökbilimci Olmak (Eski bir yazım)

Astronomi ile yeni tanışıp nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, merak ettiklerinizi sormak istiyorsanız...
Şule Kuzpınarı
Forum Genel Yetkilisi
İlgi düzeyi: Amatör
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen Şule Kuzpınarı »

Çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için. Yılların birikimiydi, anlayanların arasına gelince dilim çözüldü. :lol:
Dünyanın kalabalığında boğulan her insan, eninde sonunda bir gün başını kaldırıp, uçsuz bucaksız uzayı fark edecek ve bir daha asla o kalabalığın içine geri dönemeyecektir.
Kullanıcı avatarı
Güven Özkan
İlgi düzeyi: Merak

Mesaj gönderen Güven Özkan »

Şule Kuzpınarı yazdı:Çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için. Yılların birikimiydi, anlayanların arasına gelince dilim çözüldü. :lol:
Şule Hanım öncelikle hoşgeldiniz ve harika bir yazı olmuş :)
Celestron C9 1/4-SGT, CG5 Advanced GT
Konus 2125 20x60, Konus 2381 7x50
Canon 550D Hutech modifiyeli, 18-55 mm EF-S, EF 50 mm 1:1.8 II, Astronomik CLS Clip Filter, Philips SPC900NC
http://astrofotografi.net/gallery/v/guvenozkan/
Şule Kuzpınarı
Forum Genel Yetkilisi

Hoşbulduk. Teşekkür ediyorum Güven Bey!
Dünyanın kalabalığında boğulan her insan, eninde sonunda bir gün başını kaldırıp, uçsuz bucaksız uzayı fark edecek ve bir daha asla o kalabalığın içine geri dönemeyecektir.
Lütfü Çakmak

Mesaj gönderen Lütfü Çakmak »

Kayıt tarihine bakılırsa Şule hn.'a "tekrar hoşgeldiniz" demek gerekiyor galiba. Lurking'den aktiviteye sanırım.

Lütfü Çakmak
Kullanıcı avatarı
Güven Özkan
İlgi düzeyi: Merak

Mesaj gönderen Güven Özkan »

Lütfü Çakmak yazdı:Kayıt tarihine bakılırsa Şule hn.'a "tekrar hoşgeldiniz" demek gerekiyor galiba. Lurking'den aktiviteye sanırım.

Lütfü Çakmak
:lol:
Celestron C9 1/4-SGT, CG5 Advanced GT
Konus 2125 20x60, Konus 2381 7x50
Canon 550D Hutech modifiyeli, 18-55 mm EF-S, EF 50 mm 1:1.8 II, Astronomik CLS Clip Filter, Philips SPC900NC
http://astrofotografi.net/gallery/v/guvenozkan/
Kullanıcı avatarı
Ögetay Kayalı
Forum Genel Yetkilisi

Mesaj gönderen Ögetay Kayalı »

Tekrar hoş geldiniz :) Zamanınızdaki durumdan pek farkı yok şu zamanın da. Arada beni mutlu eden ironi, hayallerin ve isteklerin daim olması. Harika bir yazı yazmışsınız, iyi ki yazmışsınız :)
Rasyonalist kurucu, editör ve yazar. https://rasyonalist.org
Şule Kuzpınarı
Forum Genel Yetkilisi

Kayıt tarihi deyince ne kadar eskiyim bir bakayım dedim. Çağrı Erdoğdu forumu 4 martta kurmuş. Ben 9 martta katılmışım, 19. üyeymişim. Sonra uzun bir ara vermem gereken dünyasal işlerim ortaya çıktı ve yanlış hatırlamıyorsam, internet hattını da kapatmıştık. :lol: Tabi bir kaç yıl sonra yeniden internet bağlandı ama bu kez de göreve başlamıştım. Yeni bir şehir, yeni bir hayat astronomi biraz arka planda kaldı.

Bu arada geldim geleli Çağrı Erdoğdu'yu göremedim?

“Yeni Başlayanlar İçin Astronomi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 58 misafir