Bilgisayarda görüntü işleme yazılımları, yöntemler, ilgili web sayfaları, gökyüzü takip programları...
Kullanıcı avatarı
gönderen SinanGozcu
Buyuk bir keyifle izledim Burak abi bilmedigim birsürü sey ogrendim. Ortamda cok keyifliymis gercekten :D Devamini sabirsizlikla bekliyorum.
"Profiliniz Desteklenmiyor" sorunu çıktığı için hangout'a katılamadım ama Burak abi canlı yayın linkini yolladı ve oradan izleyip uygulamayı yaptım bilmediğim bir kaç özelliğini daha keşfettim, Teşekkürler Burak abi bilgilendirici bir videoydu.
Kullanıcı avatarı
gönderen Burak Yakut
Emre Can Alagöz yazdı:"Profiliniz Desteklenmiyor" sorunu çıktığı için hangout'a katılamadım ama Burak abi canlı yayın linkini yolladı ve oradan izleyip uygulamayı yaptım bilmediğim bir kaç özelliğini daha keşfettim, Teşekkürler Burak abi bilgilendirici bir videoydu.
Emre' cim sen zaten iyi bir fotografcisin. İlave birseyler katabildiysek cok mutlu olurum.
Kullanıcı avatarı
gönderen Burak Yakut
Onur Durma yazdı:Teşekkürler güzel tiyolar verilmiş çok faydalı bir iş çıkarmışsınız. AstraImage için devam videosu isteriz :wink:
Tesekkurler Onur. Ama once ben guzel fotograflar gormek istiyorum :). 2. Asamaya ondan sonra gececegim.

Eski cektiginiz fotograflari hem eski yontemleriniz hem de bu yontem ile isleyip burada paylasabilir misiniz? Boylece farki gormus oluruz.
Burak eline sağlık, çok açıklayıcı bir çalışma.
Burakcim tesekkur ediyorum sana. Hepimiz icin onemli bir referans olacak bu calisma.

Sevgiler

Sedat
Ankara Su Tesisatçısı

Evlerde, iş yerlerinde kısacası su kullanımına iht[…]

Bebek Ayakkabısı Tercihim

Uzun arayışlar sonucu rahat ve modern bebek ayakka[…]

Bebek Ayakkabısı Tercihim

Uzun arayışlar sonucu bebeğim için kaliteli[…]

Hire ux designer

Origami Studios is a team of highly proficient app[…]