Bilgisayarda görüntü işleme yazılımları, yöntemler, ilgili web sayfaları, gökyüzü takip programları...
#113207
Firecapture'ı yeni yeni kullanmaya başladım. Daha önce pc'yi kilitliyordu, kullanamıyordum, onun yerine Wxastro'yu kullandım. Gördüğüm kadarıyla firecapture daha kapsamlıymış, artık onu kullanmak istiyorum. Yalnız; profile kısmından çekilen cismi seçtiğimde program kapanıyor ve bazen ayar çubukları hareket etmiyor. Yüklemede bir hata ya da eksik bir yükleme mi var? :?
Kullanıcı avatarı
gönderen Tayfun Varol
#113214
Şule hanım selamlar, epeydir hiç bakmamıştım programa bilgisayarımda da kurulu değildi, en güncel 2.3 sürümünü kurdum herhangi bir sorun yok gibi görünüyor, belki kurulum sırasında problem olmuştur diyeceğim ama install arabirimi olmayan bir program sadece ilk çalıştırmada bir takım dosyalar oluşturuyor sanırım, klasörü tamamen silip tekrar indirip yeniden oluşturmayı deneyin, birde eğer c: üzerine kuruyorsanız programı çalıştırırken sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır seçeneğini deneyin, belki sistem drive'ı üzerinde gerekli dosyaları oluşturamıyordur...

Biraz karışık oldu sanırım kusura bakmayın, daha kahvemi içemedim :D
#113225
Teşekkürler Tayfun Bey yardımlarınız için. Şu aralar biraz meşgulüm ama en kısa zamanda önerilerinizi uygulayıp bakacağım.

Bitcoin Verim Çiftliği ile Sizde Kazanmaya[…]

Hd Film izle

https://hdfreefilm.com/wp-content/uploads/2020/04[…]

Hire UI design designer

Origami Studios is a team of highly proficient app[…]

Günlük kazanç sitesi

https://byf.finance/img/LOGO.png Yatırım gü[…]