Gökbilim Dergisi hakkındaki görüşleriniz, önerileriniz, eleştirileriniz...
Ben Harun abiden bir şeyler bekliyorum ama :D
Şaka şaka,
gerçekten de artık dergiler e-dergi şeklinde yürütülmekte.
Yalnız bir özeleştiri yapmadan olmaz; Grupta bir kopukluk oldu ve çoğu kişi asıl görevlerini yapamadı, ben de dahil olmak üzere. Ömer Sözer arkadaşımız olmasaydı bu dergiyi bu hale getiremezdik. Hepimizden daha çok emeği var dergide..
Bundan dolayı ona teşekkürlerimi U.Ç. adına sunuyorum..
Özeleşitiri konusuna gelince, bundan böyle çalışmalara daha erken başlayalım ve öteki yılın(!) ilk haftasında yapmaya çalışacağız..
Saygı ve Sevgilerimle..
Kullanıcı avatarı
gönderen SinanGozcu
Haklısınız böyle devam eedelim e-dergi tadında belki maddi durumdan zengin biri
(Uzay çobanlarının yaydığı ışığı görüp o sponsor olmak ister belli mi olur :D
Bir dahaki sayımızın daha iyi olacağına inanıyorum yılda 1 de olsa gururlanıcagız dergimizle...
gönderen Ömer Sözer
Dergi hayırlı olsun arkadaşlar.

Yalnız birşey belirtmek isterim, bu iş 2 kişiyle olacak bir iş değil. Bir dahaki sefere daha iyi bir iş bölümü yaparsak daha zengin içerikli ve daha kaliteli bir dergi çıkarabiliriz.
Kullanıcı avatarı
gönderen Anıl Şen
Uzun bir aradan sonra bir dergi çıkarılması ne güzel!Dergide emeği geçenleri tebrik eder ve teşekkür ederim.
gönderen Ertan Koç
Herkese iyi dileklerinden ve desteklerinden dolayı teşekkürler..
Şimdilik sanal ortamda elimizden geldiği kadar devam etmekte yarar var umarım ikinci sayıda bir çok konu üzerine değinir sizlere daha verimli bir dergi çıkartabiliriz.Okullar yüzünden hepimiz dergiye zaman ayıramadık bu yüzden biraz aceleye geldi Özgür ve Ömer sağolsunlar herşeyi üstlendiler :) umarım ikinci sayıda hep beraber el ele verebiliriz..

Saygılar..
Bu derginin başındaki Uzay Çobanları ismine bakmayın siz, bu dergi aynı zamanda Gökbilim.com'un bir yeni nesi dergisi...
Uğur hocam,
hemen halledeceğiz, merak etmeyin..
Biliyormuydunuz bölümünün içeriğini hazırlamama rağmen dergide tek benim ismimin geçmediğini görünce bu beni çok üzdü gerçekten.Neden sebebi bilmiyorum ama bana bir açıklama yaparsanız sevinirim.
Sinan'ı da unutup son anda eklemiştik.
Ne yazık ki bunun gibi bazı istenmeyen aksaklıklar oldu, seni unutmuşuz Kıvanç. Bundan dolayı ben bizzat özür dilerim senden... Sana karşı garez vb. bir durum söz konusu değil, unutmuşuz sadece..
iç bükey ayna

türkiyede iç bükey ayna alabilece[…]