Gökbilim Dergisi hakkındaki görüşleriniz, önerileriniz, eleştirileriniz...
Dergi şu an sadece web site halinde bulunuyor ve bunu pdf dökümanına dönüştürmek istiyoruz. Bu konuda bilgili ve uğraşacak bir arkadaşa ihtiyacımız var. Dergi artık çıkmadığı için sadece şimdiye kadar olan sayılar pdf formatına dönüştürülecek.

Yardımcı olacak arkadaşlar varsa buradan veya özel mesaj ile bana ulaşabilirler. Şimdiden teşekkür ederiz.
Pdf yapan bir program mı kullanıyorsun? Her sayı için pdf dökümanı olacak. Kapak resimleri de dahil sitedeki yazılar aynen konulacak. Zaten arşiv kısmında düzgün bir şekilde hepsi var. Ama tekrar düzenleyebilme şansımız olsun.
Sanırım sitedekileri önce Word'e aktarıp sonra word dökümanını pdf'e dönüştürmek gerekecek. Böylece word dökümanında tekrar değişiklik yapabiliriz.
Ben bu işi yapabilirim. Ancak bazı bağlantılara tıkladığımda yetkiniz yok diyor. Yarın bir fare edindikten sonra işe başlarım. Önce örneklerini size gösteririm duruma göre devam edip etmeyeceğimize karar verilir.
Bence gayet güzel olmuş. Çağrı bey'in bu konuda ne diyeceğini görmek istiyorum ben şahsen. Onun direktiflerine göre de işe devam ederiz.
iç bükey ayna

türkiyede iç bükey ayna alabilece[…]

UP https://mundoalbiceleste.com/author/burinot/ h[…]

Öncelikle selamlar. Aranızda yeniyim. Araştır[…]