1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Whatsapp grubu kuralım

Gönderilme zamanı: 12 Mar 2016, 11:53
gönderen Aybar Avcı
Merhaba abilerim ablalarım. Acaba bir whatsapp grubu kursak da daha interaktif şekilde iletisimde olsak daha iyi olmaz mı diye düsünürke bu konuyu actım Numaram 05****. Bana burdan mesaj atın grupta toplamaya calisiyim hepimizi. Iyi gunler...

Re: Whatsapp grubu kuralım

Gönderilme zamanı: 12 Mar 2016, 13:09
gönderen Ögetay Kayalı
Numaranı buradan vermen iyi bir fikir değil. Forum içi-dışı herkes görüyor. Art niyetli kişiler düşünceni suistimal edebilir. Konudan böyle bir şeyler yapmak isteyenler çıkarsa özel mesaj yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

Re: Whatsapp grubu kuralım

Gönderilme zamanı: 12 Mar 2016, 15:35
gönderen Aybar Avcı
Ince dusunceniz icin tesekkur ederim hocam. Fakat ben paylasmakta bir sakinca gormuyorum. Cunku bir kisinin numarasini bulmaya karar verdiginiz zaman ekmek almaktan daha kolay artik. Bunun yollarini herkez biliyor. Izninizle numaramin gozukmesini istiyorum. Olasi sorunlarin hepsinin mesuliyeti bana ayittir.

Re: Whatsapp grubu kuralım

Gönderilme zamanı: 12 Mar 2016, 16:54
gönderen Ögetay Kayalı
Eski haline getirdim.

Re: Whatsapp grubu kuralım

Gönderilme zamanı: 17 Mar 2016, 08:13
gönderen Aybar Avcı
Hocalarımın söylemlerini dikkate alıp numaramı açık olarak paylasmamaya karar verdim. Bana özel mesaj atarak veya avciaybar@gmail.com dan anında ulaşabilirsiniz. Whatsapp grubuna 1 kişi haricinde ilgi olmadı. Ama katılımcıları bekliyoruz :)

Re: Whatsapp grubu kuralım

Gönderilme zamanı: 17 Mar 2016, 10:31
gönderen Öner Kurukuz
herhangi bir alanda grup kurmak forum mantığına ters kalıyor.
benim de formula1 üzerine bir forumum vardı, sonra facebook grubu kurduk, foruma ilgi bitti ve kapattık. 1000 kadar üye vardi ziyan oldu forum.

insanlar forumda konu açmak yerine faceden direk yazar hale geldi.

Re: Whatsapp grubu kuralım

Gönderilme zamanı: 17 Mar 2016, 12:09
gönderen Aybar Avcı
Aslında haklısınız bu açıdan derin düşünmemiştim. Whatsapp grubu yerine android ve ios isletim sistemine uygun google play ve i tunes den indirilebilen bir program yapilabilir. Bu islerden anlayan arkadaslar icin zor birsey degil.