Gokbilim.com tanışma ortamı.
Merhabalar ben evrim findik, erkegim, hollandadan ikamet etmekteyim, 17 yasindayim, siteye henüz daha bugün üye oldum, ilerideki zamanlarda eger herhangi sorun çikmassa sitede aktif olmak isterim. Sizlere soru sormak istiyorum arkadaslar eger yardimci olursaniz gerçekten sizlere çok ama çok minnettar olurum. Bu konular kafama takilmisti, umarim cevaplarsiniz.

-Acaba gökyüzü dizginlenmis dalgadan mi var olmusdur? (Eger öyleyse) Bilim adamlari veya herhangi bilim adami ne zaman bu olayi tanimlamisdir, delili nedir? Ilkçagda ve ortaçagda insanlar bu veya benzer konuda ne düsünüyorlardi?

- Gök, dumandan ve sudan mi var olmusdur? (Eger öyleyse) Bilim adamlari veya herhangi bilim adami ne zaman bu olayi tanimlamisdir, delili nedir? Ilkçagda ve ortaçagda insanlar bu veya benzer konuda ne düsünüyorlardi?

Simdiden tesekkurler
Saygilarimla
Evrim
Sorular çok eski tarzda daha doğrusu eski zamanlarda bilimin gelişmediği dönemlerde, bilimin felsefe üzerine daha dayalı olduğu zamanlarda sorulmuş sorulara benziyor. Anlamak ve yorumlamak ayrı mesele dolayısıyla. Eğer o zamanlardaki düşünceleri istiyorsan, astronomi tarihini araştırmakta fayda var.
Merhabalar ben evrim findik, erkegim, hollandadan ikamet etmekteyim, 17 yasindayim, siteye henüz daha bugün üye oldum, ilerideki zamanlarda eger herhangi sorun çikmassa sitede aktif olmak isterim. Sizlere soru sormak istiyorum arkadaslar eger yardimci olursaniz gerçekten sizlere çok ama çok minnettar olurum. Bu konular kafama takilmisti, umarim cevaplarsiniz.

10 milyar dolarlık bir bütçeyle Dü[…]