Gokbilim.com tanışma ortamı.
gönderen Sunay İbryamov
Ertan Koç yazdı:Bende Siteyi açabildim IE de ama filmleri izleyemedim..
Film isminin üstüne tıkladığınızda "Filmi kaydet" seçeneği olan küçük bir pencere açılıyor. Filmi bilgisayarınıza kaydettikten sonra izleyebiliyorsunuz.
Ay-Moon diye bir film var,belki izlemişsinizdir ama star troops 1-2-3,kızıl gezegen...Ama Ay-Moon u izlemenizi şiddetle tavsiye ederim,harika bi film.Komplo içerisinde geçiyo ama süper yapım.Gerçekliğe uyulmuş tam bir uzay filmi.
Mesajlara bir göz gezdirdim yazılmış mı diye ama sanırım yazılmamış:"2001 A Space Odyssey " En iyi filmler arasında olan bir filmdir.Değişik bir tarzı vardır.Bu yüzden filmi kimi insan sevebilir,kimileri sıkılabilir.(Konuşma sahneleri çok az.)Yine de öneririm.
Anıl Şen yazdı:Mesajlara bir göz gezdirdim yazılmış mı diye ama sanırım yazılmamış:"2001 A Space Odyssey " En iyi filmler arasında olan bir filmdir.Değişik bir tarzı vardır.Bu yüzden filmi kimi insan sevebilir,kimileri sıkılabilir.(Konuşma sahneleri çok az.)Yine de öneririm.
Of of çok sağlam ve farklı bir filmdir kendisi, sanatsal film desem öyle de değil. Bu filmi izlemek için biraz sinema kültürü olması gerekiyor insanda, yoksa bir çırpıda atar.

Geçenlerde fragmanın gazına gelip Skyline ı seyrettim(Allah dan sinemaya gitmemiştim), izlerken ben utandım yani(efektleri güzeldi bak ona laf dedirtmem) o derece. Şimdi Battle: LA filmini bekliyorum, bakalım nasıl çıkacak.
Uzay İnterneti:Starlink Projesi

Fikir güzel, mekan güzel ama yemezler...[…]