Gokbilim.com tanışma ortamı.
Arkadaşlar uzay hakkında bildiğiniz bütün filmleri yazarmsınız ? Örneğin AVATAR veya Star Wars gibi.Araştırdım ama bulamadığım filmler olabilir.Hepsini yazarsanız çoook mutlu olurum..TEŞEKKÜRLER..
En son Onur Atılgan tarafından 03 Eyl 2010, 01:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi. Sebep: Başlık düzeltildi
Kaan Bey ben size uzayla ilgili ''Belgeseller'' izlemenizi öneririm ama sizin bileceğiniz iş.Ben astronomi hakkında öğrendiklerimin çoğunu National Geographic Channel ve History Channel belgesellerinden öğrendim.Benim size tavsiyem zamanınız olduğu sürece astronomi ile ilgili belgeseller seyredin...Saygılarımla...
Astronomi hakkında izlemediğim belgesel kalmadı diye düşünüyorum.Televizyonda National Geographic kanalında hepsini izledim :D Ama şimdi film yapımcıları bu işe nasıl bakıyor onu merak ettim ve ondan dolayı çok kapsamlı bir arşiv hazırlıyorum..Çizgi filmine kadar herşeyi düşündüm..Bununda bana faydası olacaktır..SayGıLaR..
gönderen Sunay İbryamov
Merhabalar.

İngilizce veya Bulgarca biliyorsanız, şu siteyi de ziyaret edebilirsiniz: http://kolibka.com/2.html.
Sol tarafta ki ВСЕЛЕНА (türkçe: Evren) bölümünü seçtiğinizde, karşınıza Uzay ile ilgili birçok belgesel çıkacaktır. Belgesellerin dili genellikle ingilizce olup, bulgarca alt yazıları vardır.

Aynı zamanda sitede: Teknoloji (Технологии); Enerjiler (Енергии); Çatışmalar (Конфликти); Doğa (Природа); Deniz dünyası (Морски свят); Paleontoloji (Палеонтология); Hayvanlar (Животни); Ekoloji (Екология); Felaketler (Катастрофи); Dünya'dan (По света); Medeniyetler (Цивилизации); İnsan (Човек); Toplum (Общество); Kişiler (Личности); Sanat (Изкуство); Manevi öğretisi (Духовни учения); Gizemler (Загадки); Bulgar sanatı (БГ творчество) alanlarından belgeseller bulunmaktadır.

Galileo'nun Gökyüzü için verdiği savaşı anlatan "Galileo's Battle for the Heavens" belgeselini izlemeyeniz varsa, "Kişiler" bölümünden bu belgeseli izlemenizi öneririm.

Sevgiler...
gönderen Ertan Koç
Galileo'nun Gökyüzü için verdiği savaşı anlatan "Galileo's Battle for the Heavens" belgeselini izlemeyeniz varsa, "Kişiler" bölümünden bu belgeseli izlemenizi öneririm.
Sunay Ağabey çok teşekkürler :) Galileo ' ya ayrı bir hayranlığım var..
iç bükey ayna

türkiyede iç bükey ayna alabilece[…]