Gokbilim.com tanışma ortamı.
Kullanıcı avatarı
gönderen arda guler
Sedat Bilgebay yazdı:Arda artık bir resmini koysan da seni daha iyi tanısak diyorum :)
Özür Dileyeceğim, bilgisayarımda 19 kb altında herhangi kendimin resmi yok.
Kullanıcı avatarı
gönderen Sedat Bilgebay
arda guler yazdı:
Sedat Bilgebay yazdı:Arda artık bir resmini koysan da seni daha iyi tanısak diyorum :)
Özür Dileyeceğim, bilgisayarımda 19 kb altında herhangi kendimin resmi yok.
sen yakışıklı bir resmini bana gönder, ben onu 19kb altında olacak hale getirip sana geri göndereyim... böylece bu sorun çözülür.

email adresimi özelden gönderiyorum

sevgiler
Eskiden maviejder vardı astronomi hakkında. Oraya takılırken burayı buldum.
Kullanıcı avatarı
gönderen Kemal Kaluç
google amcaya sordum "teleskop forum" diye oda gökbilim dedi :)
gönderen fikret
Merhaba,

Ben siteye az önce üye oldum. Bu konuya ilgi duyan kimselerle karşılaşmak beni mutlu etti; bu yüzden düşünmeden üye oldum. Ben, google üzerinden siteyi keşfedenlerdenim. Forum yöneticisinin giriş yazısına selamlar ve tekrar herkese merhaba. Son olarak, gökbilim üzerine Türkçe siteler ararken rastladım siteye.
Kullanıcı avatarı
gönderen Ferit Gür
Ben teleskoplarla ilgili bilgi topluyordum bu konuda pek iyi değilim ileride almayı düşünüyorum ve şimdiden az çok neyin ne olduğunu öğreneyim diye google da arama yaparken rastladım ve iyi ki rastlamışım böyle bir site yaptığınız ve gökyüzüne bakmayı seven bu kadar insanı bir araya getirdiğiniz için hepinize teşekkürler
gönderen bunyaminergen
Merhaba Vikipedi aracılığı ile ulaştım ama üye olurken giriş sayfasında üye oldum fakat wordpress'e yönlendirdi beni orada bir hesap açılmış. Sonra forum'da da üyelik açtım. Açıkcası internetten pek anlamam ama wordpress'te hesabım olmasını istemiyorum eğer burası için gerekli değilse.
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Uzay İnterneti:Starlink Projesi

Fikir güzel, mekan güzel ama yemezler...[…]