Gokbilim.com tanışma ortamı.
gönderen ayse nur topbas
Ödül kazanan üyeleri tebrik ediyorum.
gönderen YETKİN PULCU
acaba bu ödül 1 ay da bir mi veriliyor ?
gönderen aşkın çelik
wallahı abi bu ödül işi süper tabi bana cıkarsa süper :wink: yanlız burdan edindigimiz bilgiler bizim için en büyük ödül oldu...
Kullanıcı avatarı
gönderen Arif Bayırlı
aşkın çelik yazdı:yanlız burdan edindigimiz bilgiler bizim için en büyük ödül oldu...
Böyle düşünüyorsan ne güzel Aşkın, tebrik ederim, bilginin gerçek değerini anlamışsın demek ki ;)

Yanlız mesajındaki "w"'yu yanlış bastığını farz ediyorum, "v" diye yazmak istedin herhalde ;)
gönderen Hüseyin Anıl Uğurerkan
YETKİN PULCU yazdı:acaba bu ödül 1 ay da bir mi veriliyor ?
İlk sayfayı okursanız görebilirsiniz. Yaklaşık olarak yeni 500 kişi üye olduğunda veriliyor. Ama 500 rakamı kesin değil o da belirtilmiş.
gönderen aşkın çelik
KUSURA BAKMAYIN 'W' YAZMISIM ARİF ABİ BU SİTEYE ÜYE OLMADAN ONCE BİR COK ŞEYİ YANLIŞ BİLİYORMUŞUM ONU ÖGRENDİM.HERŞEY MADDİYAT DEİLDİR.BURDA KAZANDIGIMIZ ARKADAŞLIK VE AKLIMIZDAKI SORULARA IŞIK TUTTUGUNUZ İÇİN EN BÜYÜK ÖDÜLÜ ZATEN VERİYORSUNUZ.GERİSİ BOŞ....

ASTROA
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağdaş Çalış
aşkın çelik yazdı:KUSURA BAKMAYIN 'W' YAZMISIM ARİF ABİ BU SİTEYE ÜYE OLMADAN ONCE BİR COK ŞEYİ YANLIŞ BİLİYORMUŞUM ONU ÖGRENDİM.HERŞEY MADDİYAT DEİLDİR.BURDA KAZANDIGIMIZ ARKADAŞLIK VE AKLIMIZDAKI SORULARA IŞIK TUTTUGUNUZ İÇİN EN BÜYÜK ÖDÜLÜ ZATEN VERİYORSUNUZ.GERİSİ BOŞ....

ASTROA
O zaman bir uyarı daha! İnternette yazı yazarken tüm harfleri büyük olan kelimelerle kurulan cümleler karşıda ki kişiye bağırmak anlamına gelmekte. Bu hususada dikkat edelim :wink:
gönderen aşkın çelik
O ZAMAN SANA KIZDIĞIMI BELİRTEYİM ONDAN BÜYÜK HARFLE YAZIYORUM OLDU DİMİ ŞİMDİ?

şimdi gelelim esas konuya yalnız biraz haksızlık var ödül dağıtımında bana göre çünkü bu insanlar belki bi defalık giriyor siteye şans onlara cıkıyor.ama sitede bircok isim var. başlık yazan,sorulara cevap vermeye çalışan vs... onların suçu ne bence onlar arasında bi çekiliş olmalı onlar daha çok hak ediyor.bu siteye en çok emeği onlar veriyor.ben o ödüllerin siteye emeği geçen insanlara verilmesinden yanayım.SAYGILAR...

ASTROA
Kullanıcı avatarı
gönderen Salih Dinçer
Merhaba,

Sanırım artık hediye vermeyeceğiz. Yani eski şekilde vermeye devam etmeyeceğiz. Farklı açılımlar iyi olabileceği kanatindeyim. Son hediyemiz Batuhan'a gidiyor. Bence bunu kendisi hakediyordu.

Bu arada önceki hediye algortimasını açıklıyorum:
Kod: Tümünü seç
(1000)8 => 1 + 7 + 5 + 0 = 13
(1500)8 => 2 + 7 + 3 + 4 = 16
(2000)8 => 3 + 7 + 2 + 0 = 12
(3000)8 => 5 + 6 + 7 + 0 = 18
(4000)8 => 7 + 6 + 4 + 0 = 17
Yukarıdaki gibi oktal karşılıklarını bulduktan sonra basamakların sayı değerlerini toplayıp onluk sayı ile topluyorum. Örneğin bir sonraki hediyeyi kazanan üye 2012 olacaktı...:)

Başarılar...
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
peki 2000. üye için bir şey yok mu? :o
Kullanıcı avatarı
gönderen Salih Dinçer
Çağrıcım bilmiyorum ki... :oops:

Artık üye sayısına göre talihli belirlemenin suyu çıktı. Başka yöntemler bulmak lazım. Bir de sponsor tabi. Hep Harun ağabeyden beklemek doğru olmaz.

Başarılar...
gönderen Berkehan Bakır
Ödül olarak ne veriliyor?

Bir sakıncaso yoksa öğrenebilirmiyim?

Birde hala ödül dağıtılıyormu?
gönderen Ozan Şentürk
Bilinçaltımızdaki gerçeğin, ödül olduğunu kanıtlarcasına konuşuyor bazı arkadaşlar..üzücü:)

10 milyar dolarlık bir bütçeyle Dü[…]