Gokbilim.com tanışma ortamı.
gönderen Kübra Nur
Salih Dinçer yazdı:Hayırlı olsun Kübra Hn.

Darısı 1500. üyeye ama artık 1501'mi olur yoksa 1503'mü bilemiyorum...:)

Sevgiler, saygılar...
Teşekkürler Salih bey, nice 1500 lere inşallah :)
Harun Şahin yazdı:ürünü teslim alan arkadaşların yorumunu merak ediyorum
Ürünü dün akşamüstü teslim aldım Harun bey. Hemen paketi açıp komşulara gözükmeden pencereden uzaklara baktım. :) Dürbün gerçekten bir cep dürbünü. Ufaklığıyla heryere taşınabilir. Ama yaptığı iş ise boyunun oldukça üzerinde. Verdiği görüntü bayağı net. Oyuncakçılarda falan satılan ucuz dürbünlere bu özelliğiyle hiç benzemiyor. Uzun lafın kısası boyu küçük ama marifeti büyük. :P Tekrar teşekkürler.

Hoşçakalın...
Kullanıcı avatarı
gönderen Harun ŞAHİN
Kübra Nur yazdı:
Salih Dinçer yazdı:Hayırlı olsun Kübra Hn.

Darısı 1500. üyeye ama artık 1501'mi olur yoksa 1503'mü bilemiyorum...:)

Sevgiler, saygılar...
Teşekkürler Salih bey, nice 1500 lere inşallah :)
Harun Şahin yazdı:ürünü teslim alan arkadaşların yorumunu merak ediyorum
Ürünü dün akşamüstü teslim aldım Harun bey. Hemen paketi açıp komşulara gözükmeden pencereden uzaklara baktım. :) Dürbün gerçekten bir cep dürbünü. Ufaklığıyla heryere taşınabilir. Ama yaptığı iş ise boyunun oldukça üzerinde. Verdiği görüntü bayağı net. Oyuncakçılarda falan satılan ucuz dürbünlere bu özelliğiyle hiç benzemiyor. Uzun lafın kısası boyu küçük ama marifeti büyük. :P Tekrar teşekkürler.

Hoşçakalın...
:) güle güle kullanın hayırlı uğurlu olsun
gönderen Mehmet YÖRÜK
çok güzel bir olay.sponsora da teşekkürler.ilerde bize de nasip olur inşallah.hediyelerini alan arkadaşlarımıza da iyi gözlemler yapmaları dileğiyle yıldızlı geceler...
Kullanıcı avatarı
gönderen Harun ŞAHİN
merhaba seçil fidan
konus 2102 dürbün kazanmıştı daha sonra bize mail attı ve yerine 2106 modeli istediğini arasındaki farkı vermek istediğini söylemişti bizde kendisinden fark almayacağımızı belirtmiş ama bu güne kadar ürün ne yazıkkı stoklara girmemişti bu gün bu ürünün yeni modeli konus 2125 aynı ölçülerede fakat yeni dokuya ve modele sahip modeli geldi kendisine fark almadan yollayacağız en geç p tesi elinde olacak güle güle kullanın elimizde olmayan gecikme için özür dileriz harun şahin www.garantisite.com

http://garantisite.com/list/list.asp?ktgr_id=398
Resim
gönderen Seçil Fidan
Gokbilime ve ayrıca nezaketi için Harun Bey'e çok teşekkür ediyorum. Ürünü henüz aldım harika görünüyor, biraz deneyip yorumlayacağım. Bende bıraktığı ilk etki müthiş ve çok kaliteli bir ürün olduğu.. Tekrar teşekkür ederim :)
Kullanıcı avatarı
gönderen Harun ŞAHİN
Seçil Fidan yazdı:Gokbilime ve ayrıca nezaketi için Harun Bey'e çok teşekkür ediyorum. Ürünü henüz aldım harika görünüyor, biraz deneyip yorumlayacağım. Bende bıraktığı ilk etki müthiş ve çok kaliteli bir ürün olduğu.. Tekrar teşekkür ederim :)
güle güle kullanın hayırlı olsun şanslı birisiniz :idea:
gönderen Seçil Fidan
Harun Bey harika bir ürün mahcup oldum gerçekten benim istediğim modelinde üst modelini göndermişsiniz :oops:
Kullanıcı avatarı
gönderen H Tugca Sener Satir
Arkadaşlar kesinlikle süper bir fikir olmuş, sponsorumuza teşekkürler, talihlilere bulutusuz geceler ;)
Kullanıcı avatarı
gönderen Gülhan YAŞAR
Harun Bey,

Hediye uygulamanız hem forumumuza hem de gökyüzüne olan ilgiyi arttırmakta. Çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Keseniz bereket. :)
gönderen aşkın çelik
11 YASINDAN BERİ(SUAN 19 YASINDAYIM ) UZAYLA UGRASAN BENIM GIBII BIR GENCEDE BELKI BOLE BIR HEDIYE YOLLARSINIZ.YOLLAMASANIZDA OLUR BURDA KAZANDIMIZ BILGILER MANUA KEA DAGINDAKI TELESKOPTAN DAHA DEGERLIDIR :lol: BIRAZ ABARTTIM AMA OLSUN BU SITEYI YAPAN LARDAN ALLAH RAZI OLSUN.
Kullanıcı avatarı
gönderen Gülhan YAŞAR
B@tuhan DERELİ yazdı:Bu hediyeler nasıl çıkmaktadır :?: .Daha hiç çıkmadı. :lol:
Merhaba arkadaşlar,

Hediyeler foruma yeni üye olan aktif üyeler arasından belirli bir algoritmaya göre seçiliyor. Ayrıntılı bilgiyi bu başlığın birinci sayfasını okuyarak öğrenebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağdaş Çalış
Batuhan!!
Gülhan YAŞAR yazdı:
B@tuhan DERELİ yazdı:Bu hediyeler nasıl çıkmaktadır :?: .Daha hiç çıkmadı. :lol:
Merhaba arkadaşlar,

Hediyeler foruma yeni üye olan aktif üyeler arasından belirli bir algoritmaya göre seçiliyor. Ayrıntılı bilgiyi bu başlığın birinci sayfasını okuyarak öğrenebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
gönderen Salih Dinçer
B@tuhan DERELİ yazdı:Teşekkürler.Sizce benim hediye kazanma olasılığım var mı?
Hediye kazandın bile ama farkında değilsin.

Bana adresini gönderir misin...:)

Sevgiler, saygılar...
Uzay İnterneti:Starlink Projesi

Fikir güzel, mekan güzel ama yemezler...[…]