Gokbilim.com tanışma ortamı.
Kullanıcı avatarı
gönderen Salih Dinçer
Merhaba,

Aramızda yaptığımız önceki tartışmalarımızda yaklaşık her 500 üyeye hediye verecektik. Yaklaşık diyoruz çünkü bunu çok az kişi bilmesi yani sayının kime rasgeleceğini herkes bilmemesi adaletli olacaktı. Bunu basit bir algoritmaya sahip küçük bir bilgisayar yazılımı ile tespit ediyoruz. Öyleyse ödül kazanan üyeleri açıklayalım:

1. ödül kazanan talihli üyemiz: Gökhan Yıldız (Bursa)
Yedeği: Mustafa Tekeli (Eskişehir)

2. ödül kazanan talihli üyemiz: Ahmet Kerem Öztürk (Ankara)
Yedeği: Zeynep Özdemir (Eskişehir)

Üyelerimize ödüllerini Harun Şahin, firması (-bkz. http://www.garantisite.com) adına verecektir. Adres bilgilerinizi sadece kendisine e-posta veya telefon yoluyla iletmeniz gerekiyor. Kesinlikle internete açık bu ortamda adreslerinizi vermeyiniz.

Ama bir hafta içinde asıl talihlilerden mesaj bekliyoruz. Gelmediği taktirde sıranın yedek talihlilere devredeceğini belirtmek isteriz. Bu durumda asıl talihliler ödüllerini alamama veya istememe durumunda tüm hediyeler Eskişehir'e gidebilir...:)

Tebrikler...
Kullanıcı avatarı
gönderen Harun ŞAHİN
sitemiz tarafından verilecek ödül
1.ci kişi için
konus 2015 veya 2016 dürbün stok drumuna göre değişir
Resim

sitemizden ürünün detaylarını görebilirsiniz
http://www.garantisite.com/list/list.asp?ktgr_id=398

2.ci kişi için konus 2016

Resim

kargo ücreti alıcı tarafından ödenecektir kesin sonuç süresi dolunca salih bey iletişimi sağlayıp bildirecektir biz aynı gün şanslı kişiye yollayacağız ödül eline geçen arkadaşımız duygularını buradan yazarsa ayrıca memnun oluruz güle güle kullansın

harun şahin
Kullanıcı avatarı
gönderen Salih Dinçer
Arkadaşlar,

Ödül kazanan asıl talihlilerden ses seda çıkmadı. Bayram da geçti yılbaşı da. Bir süre özellikle beklemiştik. Artık yedek üyelerin ödül hakettiğini oylarınıza sunuyorum. Herhangi bir itiraz yoksa kendileri ile iletişime geçeceğim.

Başarılar...
Kullanıcı avatarı
gönderen Harun ŞAHİN
merhaba salih bey bencede süre tamam yedeklere geçelim
SEÇİL FİDAN HEDİYE KAZANDINIZ KONUS 2106 :P
dergiden hediye kazanan üyemiz seçil fidan ile telefonda görüştüm ve hediyesini hazırladım konus 2102 yerine konus 2106 yollamaya karar verdik kendisi bize nezaketen fark verip üst model almak istediğini belirtti ama biz farka gerek duymayıp yeni yılda şanslı üyemize ürününü yollayacağız

seçil fidan sitemizde teleskop bölümü üst kısımda yayınlanmaktadır görmek isterseniz http://www.garantisite.com/list/list.asp?ktgr_id=188
gönderen Seçil Fidan
Gökbilim'e çok teşekkür ediyorum 2008e harika bir başlangıç yapmama vesile olduğu için :) İnanın çocuklardan beter sevindim.

Harun Bey beni utandırdınız, çok teşekkür ederim :oops:
Kullanıcı avatarı
gönderen Salih Dinçer
Merhaba,

Arkadaşlar 03.01.2008 itibariyle her iki üyeye mesaj gönderdim. Mustafa beyin e-posta adresi olduğu için doğrudan adresine gönderdim. Ancak Zeynep hanımın adresine ulaşamadığım için özel mesaj göndermekle yetindim. Forum yöneticileri e-posta adresine erişebiliyorlarsa haber vermelerini rica edeceğim. Çünkü bazen özel mesaj geldiğinde ayarlanmamışsa size e-posta ile hatırlatılmıyor!

Artık bir hafta içinde cevap gelmezse sıradaki diğer üyelere geçmek zorunda kalacağım. :roll:
Seçil Fidan yazdı:Gökbilim'e çok teşekkür ediyorum 2008e harika bir başlangıç yapmama vesile olduğu için :) İnanın çocuklardan beter sevindim.
Seçil hanım, hediyenizi iyi günlerde (bol yıldızlı gecelerde) kullanmanız dileğiyle. Bu arada ilk hediye alan üyemizsiniz. Bunca zamandır diğerlerine kısmet olmadı...:)

Sevgiler, saygılar...
gönderen Mustafa Tekeli
merhabalar... dürbün armağanı için Gökbilim site yöneticilerine ve sayın Harun Şahin bey'e teşekkürlerimle....Mustafa Tekeli
Kullanıcı avatarı
gönderen Harun ŞAHİN
Mustafa Tekeli Eskişehir konus 2016 hediye yollandı güle güle kullanın
seçil fidan için henüz yollanmadı stoklara girmesi bekleniyor
Kullanıcı avatarı
gönderen Salih Dinçer
Teşekkürler Harun ağabey...

Zeynep hanımdan da cevap çıkmayınca sıra Kübra hanıma devretmiştir. Bundan sonra izninizle yeni bir kural koyuyorum. En az 1 mesaj gönderme şartı arayacağım. Çünkü sadece siteye bakmak için ve ilgisini çekmeyince bir daha uğramayan üyeler var. Bu durumda hediye verene kadar bir sonraki hediye talihlisi kaydolabilir. Bu da işleri karıştırıyor...:roll:
Sn. Kübra Nur;

Belki biraz geç oldu ama yeni bir yapılanma içine girdiğimiz için her ~500 üyeye bir veya daha fazla hediye vereceğiz. Buna siz de dahilsiniz. Eğer 1 hafta içerisinde foruma mesaj yazarsanız (-bkz. www.gokbilim.com/forum/viewtopic.php?t=1059) size bu hediyeyi kargo ödemesi size ait olması koşuluyla göndereceğiz.

Sponsor olan üyemiz Harun Şahin, kendi firması adına (-bkz. www.garantisite.com ) size bir dürbün gönderecek. Tüm iletişim bilgilerini sadece ona göndermeniz yeterli. Ama öncelikle size ulaşabildiğimiz kanıtlamanız için sizden cevap bekleyeceğiz. Olmazsa yedek üyeye ödülü vereceğiz.

Sevgiler, saygılar...
gönderen Kübra Nur
Sn. Kübra Nur;

Belki biraz geç oldu ama yeni bir yapılanma içine girdiğimiz için her ~500 üyeye bir veya daha fazla hediye vereceğiz. Buna siz de dahilsiniz. Eğer 1 hafta içerisinde foruma mesaj yazarsanız (-bkz. www.gokbilim.com/forum/viewtopic.php?t=1059) size bu hediyeyi kargo ödemesi size ait olması koşuluyla göndereceğiz.

Sponsor olan üyemiz Harun Şahin, kendi firması adına (-bkz. www.garantisite.com ) size bir dürbün gönderecek. Tüm iletişim bilgilerini sadece ona göndermeniz yeterli. Ama öncelikle size ulaşabildiğimiz kanıtlamanız için sizden cevap bekleyeceğiz. Olmazsa yedek üyeye ödülü vereceğiz.

Sevgiler, saygılar...
Merhaba, hediyeniz için herkese çok teşekkür ederim.
İletişim bilgilerimi hemen Harun beye gönderiyorum. :)
Kullanıcı avatarı
gönderen Harun ŞAHİN
Kübra Nur gökbilimden konus 2015 dürbün kazandınız hediyenizi güle güle kullanın
www.garantisite.com salih bey karar sizin size uyarım
Kullanıcı avatarı
gönderen Harun ŞAHİN
sayın mustafa tekeli sorunuzun cevabı
dürbünü bakatığınız istikamete çevirin sol gözden netleme yapın sağ göz kapalı olsun sonra ayarla hiç oynamayın sol gözünüzü kapayın ordaki ayardan seğ gözüde netleyin ardından ayara bakın işaretli kısım sizin bundan sonraki ayarınızdır güle güle kullanın harun şahin lütfen sorularınızı forum aracılığı ile yazın
Kullanıcı avatarı
gönderen Salih Dinçer
Hayırlı olsun Kübra Hn.

Darısı 1500. üyeye ama artık 1501'mi olur yoksa 1503'mü bilemiyorum...:)

Sevgiler, saygılar...
Kullanıcı avatarı
gönderen Harun ŞAHİN
merhaba bende size teşekkür ederim(özgür bey geç cevap için özür dilerim )
salih bey bu konuda siz yetkilisiniz karar verdiğiniz üyeyi bildirmeniz yeterli
ürünü teslim alan arkadaşların yorumunu merak ediyorum

10 milyar dolarlık bir bütçeyle Dü[…]