Nasıl bir teleskop alacağınıza dair yardım istiyorsanız, elinizdeki teleskopu satmak istiyorsanız, ikinci el teleskop arıyorsanız...
Vakitsizlikten dolayı kullanamadığım teleskop, dürbün ve SPC 900 NC web kameramı satıyorum. Bir köşede öylece duracaklarına, belki hakkını verebilecek birileri kullanır.

Teleskop - Bresser Pollux 150/1400 mm - SATILDI

Garantisiteden aldım. Faturası mevcut. Kutusu ve içerisinden çıkan tüm aparatlar eksiksiz olarak mevcuttur. İlk aldığım zamanlarda 4-5 defa kullanabildim. Bir kere de sahil kenarına çıkarıp, gözlem yaptım. Onun dışında dolabımda yattı. Temizdir. Çok kullanılmadığından yıpranması yoktur. Fiyatı 700 TL.

Dürbün - Konus 2110 20x80 - SATILDI

Garantisiteden aldım. Faturası mevcut. Satın aldığımda çantası ile birlikte geldi. Ben de aynen çantası ile birlikte göndericem. Teleskoba göre biraz daha fazla kullandım. Dürbün ile daha çok anılarım var :) Fiyatı 250 TL

Web Kamera - SPC 900 NC

Forumdan, Güven Abi'den aldım. Teleskop ile birlikte 2-3 Ay çekimi ve bir de Satürn çekimi yapabildim. Onun da hakkını veremedim. Fiyatı 100 TL

Resim Resim Resim Resim Resim Resim Resim Resim Resim Resim Resim Resim ResimResim Resim Resim Resim Resim Resim Resim Resim Resim Resim Resim Resim
En son Kutay Arınç Çokluk tarafından 05 Tem 2017, 22:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
Ankara Su Tesisatçısı

Evlerde, iş yerlerinde kısacası su kullanımına iht[…]

Bebek Ayakkabısı Tercihim

Uzun arayışlar sonucu rahat ve modern bebek ayakka[…]

Bebek Ayakkabısı Tercihim

Uzun arayışlar sonucu bebeğim için kaliteli[…]

Hire ux designer

Origami Studios is a team of highly proficient app[…]