1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

SATILDI - CELESTRON 11" C11-A XLT Tüp CG-5 ASGT GOTO Kundak - SATILDI

Gönderilme zamanı: 02 Haz 2016, 11:26
gönderen Emrah Boogie
***********TELESKOP SATILDI MESAJ SİLİNEBİLİR***********

SATILIK Celestron C11-A 11" (279mm) Starbright XLT Tüp ve Celestron CG-5 AS GOTO Kundak

İlk sahibiyim.

ABD'den, Celestron yetkili bayisinden satın aldım ve Türkiye'ye resmi ithalatını yaptım, tüm ithalat vergileri ödendi. 2013 yılı Ocak ayında İstanbul gümrükten teslim aldım.

Faturaları, gümrük, ithalat, ülkeye giriş vs tüm resmi belgeleri, kullanım kitapçığı mevcut.

Zamansızlıktan yılda sadece 4-5 defa kullanma şansı bulabildiğim için satmaya karar verdim. Teleskopu ve kundağı orijinal ambalajı ve kutularında, mümkün olduğunca tozsuz ortamda tutuyorum.

Tüp'te veya kundakta tozlanma, aynada çizik, herhangi bir sorun, yıpranma kırık vs bulunmuyor. Kundak motorları sorunsuz, zaten az kullandım. Kolimasyonu fabrika ayarıdır ve mükemmeldir, hiç ellemedim.

Hafızasında 40bin gök cismi kayıtlıdır, ilk ayarları yapıldıktan sonra tek tuş ile istediğiniz gök cismine kendisi otomatik yönlenir.
Üzerinde CG-5 için ADM dovetail takılı. CGE için orijinal dovetailini, bulucu dürbün, star diagonal gibi aksesuarlarını ve 40mm, 17mm ve 10mm celestron mercekleri de yanında vereceğim.

İlandaki görüntülerin olduğu video, ay ve gezegen fotoğrafları aynı model teleskop ile çekilmiştir. Fotoğrafları ve videoları Youtube'da veya Astrobin sitesinde "celestron c11" aramasını yaparak siz de görebilirsiniz.

Kargosu riskli olduğundan sadece İstanbul'da elden teslim edebilirim.

İlgileniyorsanız site üzerinden mesaj ile ulaşabilirsiniz.


Re: SATILIK CELESTRON 11" C11-A XLT Tüp CG-5 ASGT GOTO Kundak

Gönderilme zamanı: 07 Mar 2017, 01:15
gönderen Emrah Boogie
güncel