Forum işleyiş yapısı hakkında bilgi edinmek, forum ile ilgili sorunlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmak için buraya bakınız.
gönderen ozanturna
Bu forum takip ettiğim başlıklar falan kolayda olsun rahatça ulaşıyım anlık yanıtları görebileyim ve cevap yazabileyim istiyorum. Herkeste eminim bunu ister, hiç bir sakıncası yok.

İşte bu TAPATALK programı akıllı telefonlarımıza yükleyebilceğimiz (app store ve google play de mevcut) bir yazılım; bu yazılım ne amaçlı kullanılıyor? Amaç takip ettiğimiz etmek istediğimiz forumlar ( sanırım her internet sayfası uyumlu hale gelebiliyor ) her an elimizin altında olsun, cevap geldiğinde bildirim olarak ekrana çıksın, hangi cevabımızın üstüne cevap yazıldı, hangi konuda yeni mesaj var, vs bunlara hızlı erişim. Ve sadece hızlı olmakla kalmıyor, mesela benim gibi mobil takip ediyosanız forumu, orda ki fontlar ve kullanım kolaylıkları sizi cezbediyor her an girilebilir olması el altında olması hissi kullanımı yoğunlaştırıyor.

Diğer hobim olan motosiklet konulu bir forum sitesini o şekilde takip ediyorum ve gokbilim.com a ne kadar zamandır girmeye üşendiğimi farkettim. Dolayısıyla bu teklifi yapmak istedim.

Tabiki bu konunun uzmanı değilim, o platforma nasıl geçiliyor, site nasıl entegre ediliyor ve ardından sitedeki link tıklamaları vs konularda site nasıl etkileniyor bu iş sitenin işine gelirmi yoksa işini zoramı sokar bilmiyorum!!

Sadece bir aormak istedimki aramızda illaki bilen arkadaşlar veya moderatörlerimiz vardır.
iç bükey ayna

türkiyede iç bükey ayna alabilece[…]

UP https://mundoalbiceleste.com/author/burinot/ h[…]

Öncelikle selamlar. Aranızda yeniyim. Araştır[…]