Forum işleyiş yapısı hakkında bilgi edinmek, forum ile ilgili sorunlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmak için buraya bakınız.
Merhabalar,

Bir süredir Kozmik Anafor'un facebook sayfasından siteye yönlenmiş olsak da, sayfada paylaşımlar yapmaya devam ediyoruz. Burada sizlerin çektiği fotoğraflara da yer vermek istiyorum. Çok güzel fotoğraflar çekiyorsunuz ve bunlar bence dünya çapında başarılı. Birçok meslek alanında dahi yakalayamadığımız bir başarı hatta. O sebeple herkesin bu güzel fotoğrafları görebilmesi için çektiğiniz fotoğrafları Kozmik Anafor'da paylaşmak istiyorum.

Bunun için sizin izninize ihtiyacım var. Herkesin son eserleri daha başarılı olduğundan yalnızca onların yayınlanmasını veya aklında başka bir şey olduğundan sonra yayınlanmasını isteyebilir ya da şunların hepsi olur diyebilirsiniz. Dolayısıyla sizlerden isteğim, paylaşılmasını istediğiniz fotoğrafı veya paylaşım fikirlerinizi buradan bana iletmeniz. Before/after olsun, ilk çekimimden son çekimime olsun, nasıl isterseniz. Yazı içeriğini de siz doldurabilirsiniz. Ben bu paylaşımların bizim için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar facebook'un reklam politikasından dolayı fazla kişiye ulaşamasa da böyle paylaşımları 1000-3000 kişi görüyor. Güzel sonuçları olacağına eminim. Sizlerden yanıt bekliyorum.
Ogetaycim benim fotograflarimi paylasmandan keyif alirim... firsat buldukca merak ve begeni ile okumaya calisiyorum Kozmik Anafor'u.

Sevgiler

Sedat
iç bükey ayna

türkiyede iç bükey ayna alabilece[…]