Forum işleyiş yapısı hakkında bilgi edinmek, forum ile ilgili sorunlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmak için buraya bakınız.
Ömer Sözer yazdı:Selamlar,

O tasarımı ciddiye almayın örnek olarak dursun. Çağrı abi iş kesinleştikten sonra kendisi tasarım yapacağını söyledi.
ben de yaparım çeşit olur oylama yaparız anlamında demiştim.
Merhaba;

Bu çalışma başka katılımcıları beklemek adına zamana bırakılmıştı.Ne zaman sonuçlanacaktır.

(konunun hatırlanması için yazılmıştır.)
Murat Tekneci yazdı:Merhaba;

Bu çalışma başka katılımcıları beklemek adına zamana bırakılmıştı.Ne zaman sonuçlanacaktır.

50-100 katılımcı görelim derim.
Çağrı Erdoğdu yazdı:
Murat Tekneci yazdı:Merhaba;

50-100 katılımcı görelim derim.

Haklısınız çoğunluk olması hem basımı kolaylaştıracağı gibi hemde haberi olmayan kalmayacağı kanatindeyim...

Hemen 100e tamamlayalım su rakamı :D

Saygılarımla
alper78 yazdı:BENDE İSTİYORUM BU KARTLARDAN GÜZEL FİKİR
Merhabalar,
Merhaba,

Öncelikle Gökbilim Forumu'na hoş geldiniz...

Forum kurallarından biri de ad ve soyad kullanım zorunluluğudur. Her ne kadar bazı insanlar takma isim kullanmak istesede dilerseniz mahlas kullanabilirsiniz. Ancak etkinliklerimizde bir araya geldiğimizde, hem resmimizle hem de ismimizle birbirimizi tanır ve kolaylıkla hitap ederiz. Lütfen en az iki adınız ile kullanıcı adı belireyiniz.

Dip Not: Bu uyarı tekrar ettiğinde hesabınız iletiler muhafaza edilmek kaydıyla silinecektir.

Sevgiler, saygılar...
Lütfen bu kurala uyalım. Sizleri de ekliyorum.
Kerem T SEN yazdı:Dostlar merhabalar.
Dernek konusu önemli ve bence kurulmalı... Bu kadar üyesi olan bir grup isek bir yerden başlanmalı..
3 günlük üyeye de verilirse bende kart isterim. :)))
Kerem Toroshan ŞEN
Sizleri de ekledim. Geçmişin ne önemi var mühim olan geleceğimiz :) Her ne kadar geçmişi görsek de...
Ögetay Kayalı yazdı:
Burak BİLGİLİ yazdı:Almak isteyenlerin sayısı 30'a yaklaştı acaba bastırmak için belli bir zaman ya da kişi sayısı mı bekleniyor? Ne zaman bastırılacaklar?
Hedef 100 şuan için. Toplu şekilde bastırmayı düşünüyoruz.
Hmm bekleyip göreceğiz artık, bu arada kimlik kartı şablonu değişecek sanırım; ama boyutları kredi kartı gibi olur diye düşünüyorum, fikir alış-verişi vs. gerekirse (sanmıyorum siz hallederseniz gerçi) buralardayız :))
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

UP https://mundoalbiceleste.com/author/burinot/ h[…]

Öncelikle selamlar. Aranızda yeniyim. Araştır[…]