Forum işleyiş yapısı hakkında bilgi edinmek, forum ile ilgili sorunlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmak için buraya bakınız.
Selçuuuk yapma çok basit bir şey çok kolay görsel hazırlanır söyle yapsın göztepe parkında bana lazım gözlem şenliği var :wink:
eft yapıldı selamlar
Sedat Bilgebay yazdı:ikitelli Burak... bankacı olmasan anlayacağım ama :) bari sen sorma bunu...60 ikitelli, herkes bilir bunu :)
Abi valla haklısın ama tatilde o kadar kötü bilgisayarlar ve o kadar kötü bir bağlantı vardı ki şube kodundan bulamadım. Sürekli atıp atıp durdu. Ha bu arada pazarlamada olduğum için şube kodları çok ezberimde değil. Operasyoncular daha iyi bilir. :) Hem de TEB eski bankam 59 Kozyatağı Şubesiydi mesela eski şubem.

Selçuk Şimdi ileri tarihli talimat giriyorum pazartesi sabahtan hesabında olacak.

Syg ve Teşekkürler.
Selçuk Karayakalı yazdı:Tshirtleri bu gün aldım kargo ile yollayacaklarıma pazartesi yollayacağım adreslerine malum bayram kargo şirketleri çalışmıyor.etkinlikte görüşmek üzere
Nasıl görünüyor? merak ediyorum. Umarım düzgün çıkmıştır.
Selçuk;

T-shirt projesiyle ilgilendiğin bizleri Gökbilim t-shirtü sahibi yaptığın için kendi adıma teşekkür ediyorum.Emeğine sağlık.

Açıklama:İş yoğunluğum nedeniyle forumu bir süre okuyamamıştım.Bu arada Eft den yardım istemişsin.Sonra daha fazla gerek olmadığını geri kalanını etkinlikte elden yapılacağını belirtmişsin.

1.Böyle bir istekte bulunup konuyu takip etmediğim için
2.Talebin doğrultusunda okuyamadığımdan dolayı Eft ten gönderim yapmadığım için

Özür dilerim.

Saygılarımla.
Selçuk eline sağlık. Gerçekten başarılı bir organizasyon oldu. Gururla giyeceğim T-Shirtimi.

Bundan sonra mesela aklıma şu geliyor. Etkinliğe özel T-Shirt. Üzerinde etkinliğin adı, tarihi, yeri, katılımcıların adları hatta toplu aile fotoğrafının olduğu T-shirt. Önümüzdeki yıllarda bunu da düşünelim derim.

Syg.
iç bükey ayna

türkiyede iç bükey ayna alabilece[…]