Forum işleyiş yapısı hakkında bilgi edinmek, forum ile ilgili sorunlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmak için buraya bakınız.
Selamlar...
Biraz uszun ve konu dışı bir mesajla sayfada fazlaca yer kaplayacağım ama herkesi birarada bulabileceğim en aktif sayfa burası galiba. Arkadaşlar 3 ayrı başlıkla özetleyerek devam edeyim;
1. Tırnova/ haziran etkinliğinden sonra en azından bir teşekkür borcunu demek için siteye bir mesaj bırakmam gerekirdi. Bu vefasızlık için özür diliyorum.
2. Skylife'taki yazı ağustos sayısında çıktı. Bundan da haber vermedim, bir özür daha... Ayrıca derginin sizlere zamanında gönderilmesi de mümkün olmadı. Hoş -burada tirajın yetersiz kalacağı endişesi ve dağıtım planı gibisinden- dergiyi sizlere zamanında göndermemi engelleyen durumlar da vardı, bu nedenle 15 Ağustos öncesi gönderim mümkün olmayacaktı. Bugün ise 31 Ağustos; 15 günlük gecikme için hakkınızı helal edin. Şu anda grup içindergi ayırmış durumdayım. Bunları kargo ile gönderebilirim. İstanbul gözlemi yaparsanız oraya da bir şekilde topluca ulaştırabilirm. Dergi isteyen arkadaşlarla irtibatta olalım, gerisi kolay.
3. Bİr adet M, bir adet S beden tişört almak isterim.

Son olarak... Tıernova/Haziran gözlemi için organizasyonu yapan ve yazı konusunda katkıda bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Hem merak ettiğim gözlem keyfi hem de sıcak ,dost canlısı ortamıyla ben ve kızım için hayat boyu unutmayacağımız bir deneyim yaşadık. Tekrar teşekkürler...
gökçenata yazdı:Selamlar...
Biraz uszun ve konu dışı bir mesajla sayfada fazlaca yer kaplayacağım ama herkesi birarada bulabileceğim en aktif sayfa burası galiba. Arkadaşlar 3 ayrı başlıkla özetleyerek devam edeyim;
1. Tırnova/ haziran etkinliğinden sonra en azından bir teşekkür borcunu demek için siteye bir mesaj bırakmam gerekirdi. Bu vefasızlık için özür diliyorum.
2. Skylife'taki yazı ağustos sayısında çıktı. Bundan da haber vermedim, bir özür daha... Ayrıca derginin sizlere zamanında gönderilmesi de mümkün olmadı. Hoş -burada tirajın yetersiz kalacağı endişesi ve dağıtım planı gibisinden- dergiyi sizlere zamanında göndermemi engelleyen durumlar da vardı, bu nedenle 15 Ağustos öncesi gönderim mümkün olmayacaktı. Bugün ise 31 Ağustos; 15 günlük gecikme için hakkınızı helal edin. Şu anda grup içindergi ayırmış durumdayım. Bunları kargo ile gönderebilirim. İstanbul gözlemi yaparsanız oraya da bir şekilde topluca ulaştırabilirm. Dergi isteyen arkadaşlarla irtibatta olalım, gerisi kolay.
3. Bİr adet M, bir adet S beden tişört almak isterim.

Son olarak... Tıernova/Haziran gözlemi için organizasyonu yapan ve yazı konusunda katkıda bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Hem merak ettiğim gözlem keyfi hem de sıcak ,dost canlısı ortamıyla ben ve kızım için hayat boyu unutmayacağımız bir deneyim yaşadık. Tekrar teşekkürler...
Skylife için kime teşekkür edeceğimi bilmiyordum. Yazı sizin sanırım? Katkınız için teşekkür ederiz.
Merhaba
gökçen bende size teşekkür ederim fotoğraflarım güzel çıkmış istersen dergilerden bana 20 tane yolla yada kaç tane uygun gördüysen sürat kargo anlaşmam var (www.garantisite.com demen yeterli)ver kargoya ben ödemesini yaparım sorun değil ben etkinlikte arkadaşlara dağıtırım
Selçuk yarın kendi bakiyemi eft yaparım

Selamlar
Merhabalar,

Ben 4 adet istiyorum:

1x S
1x M
1x L
1x XL

Yalnız buluşma yerine gelemeyeceğim, kargolamak mümkün olabilecekse bedelini hemen havale edeceğim.

Çok teşekkür ediyorum

Sedat Bilgebay
Şu şekilde olacak:

Resim

Resim

Daha önceki bastırdığımız t-shirtlerde arkada yengeç bulutsusu da vardı ancak Salih güzel çıkmadığını belirttiği için şimdi onu kaldırdık.

Artık bundan sonraki 3. bastıracağımız grupta farklı t-shirt renklerine uygun bir tasarım yaparız. Belki isim olarak gökbilim kulübü yazarız. Zamanla belli olur. İkinci t-shirtleri bastırmamızın bir yılı aldığını da belirteyim :)
Bu seneki planlarımızı gerçekleştirelim de.
iç bükey ayna

türkiyede iç bükey ayna alabilece[…]