Gökbilim tshirtleri yeniden bastırıldı (2010)

Forum işleyiş yapısı hakkında bilgi edinmek, forum ile ilgili sorunlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmak için buraya bakınız.
Kullanıcı avatarı
Özgür Can Özüdoğru
İlgi düzeyi: hobi
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen Özgür Can Özüdoğru »

Ben de geç kalmadıysam bir L alabilirim.
Güven abi;
XL sana küçük gelmesin :D
12x50 dürbün / Celesteron Upclose 20x50 / DANUBİA MARS 60 700mm teleskop
UZAY ÇOBANLARI
Kullanıcı avatarı
Ögetay Kayalı
Forum Genel Yetkilisi

Mesaj gönderen Ögetay Kayalı »

Özgür Can Özüdoğru yazdı:Ben de geç kalmadıysam bir L alabilirim.
Güven abi;
XL sana küçük gelmesin :D
Hey maaşallah Özgür,sen o kadar kilolu musun yahu :) :P Herkes kilo almaktan yakınır,bense alamamaktan.İşte bu yüzden alamamın sebebini bir türlü açıklayamıyorum :D
Rasyonalist kurucu, editör ve yazar. https://rasyonalist.org
Kullanıcı avatarı
Özgür Can Özüdoğru
İlgi düzeyi: hobi

Mesaj gönderen Özgür Can Özüdoğru »

ben kilolarımla mutluyum diyeyim ne bileyim :)
12x50 dürbün / Celesteron Upclose 20x50 / DANUBİA MARS 60 700mm teleskop
UZAY ÇOBANLARI
Kullanıcı avatarı
serhat özdemir
İlgi düzeyi: Uzun süredir merak
İletişim:

Mesaj gönderen serhat özdemir »

Hangisi olduğu fark etmez. Mümkünse ben de 1 tane L beden istiyorum.
Kolay gelsin
İzmir özledim seni, gözümde tütüyorsun!
Konusmotor 1781 114mm/f500 Newtonian
Konus 10 x 50
gökçenata
İlgi düzeyi: merak

Mesaj gönderen gökçenata »

Selamlar...
Biraz uszun ve konu dışı bir mesajla sayfada fazlaca yer kaplayacağım ama herkesi birarada bulabileceğim en aktif sayfa burası galiba. Arkadaşlar 3 ayrı başlıkla özetleyerek devam edeyim;
1. Tırnova/ haziran etkinliğinden sonra en azından bir teşekkür borcunu demek için siteye bir mesaj bırakmam gerekirdi. Bu vefasızlık için özür diliyorum.
2. Skylife'taki yazı ağustos sayısında çıktı. Bundan da haber vermedim, bir özür daha... Ayrıca derginin sizlere zamanında gönderilmesi de mümkün olmadı. Hoş -burada tirajın yetersiz kalacağı endişesi ve dağıtım planı gibisinden- dergiyi sizlere zamanında göndermemi engelleyen durumlar da vardı, bu nedenle 15 Ağustos öncesi gönderim mümkün olmayacaktı. Bugün ise 31 Ağustos; 15 günlük gecikme için hakkınızı helal edin. Şu anda grup içindergi ayırmış durumdayım. Bunları kargo ile gönderebilirim. İstanbul gözlemi yaparsanız oraya da bir şekilde topluca ulaştırabilirm. Dergi isteyen arkadaşlarla irtibatta olalım, gerisi kolay.
3. Bİr adet M, bir adet S beden tişört almak isterim.

Son olarak... Tıernova/Haziran gözlemi için organizasyonu yapan ve yazı konusunda katkıda bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Hem merak ettiğim gözlem keyfi hem de sıcak ,dost canlısı ortamıyla ben ve kızım için hayat boyu unutmayacağımız bir deneyim yaşadık. Tekrar teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
Çağrı Erdoğdu
Forum Yöneticisi
İlgi düzeyi: Gökbilimci
İletişim:

Mesaj gönderen Çağrı Erdoğdu »

gökçenata yazdı:Selamlar...
Biraz uszun ve konu dışı bir mesajla sayfada fazlaca yer kaplayacağım ama herkesi birarada bulabileceğim en aktif sayfa burası galiba. Arkadaşlar 3 ayrı başlıkla özetleyerek devam edeyim;
1. Tırnova/ haziran etkinliğinden sonra en azından bir teşekkür borcunu demek için siteye bir mesaj bırakmam gerekirdi. Bu vefasızlık için özür diliyorum.
2. Skylife'taki yazı ağustos sayısında çıktı. Bundan da haber vermedim, bir özür daha... Ayrıca derginin sizlere zamanında gönderilmesi de mümkün olmadı. Hoş -burada tirajın yetersiz kalacağı endişesi ve dağıtım planı gibisinden- dergiyi sizlere zamanında göndermemi engelleyen durumlar da vardı, bu nedenle 15 Ağustos öncesi gönderim mümkün olmayacaktı. Bugün ise 31 Ağustos; 15 günlük gecikme için hakkınızı helal edin. Şu anda grup içindergi ayırmış durumdayım. Bunları kargo ile gönderebilirim. İstanbul gözlemi yaparsanız oraya da bir şekilde topluca ulaştırabilirm. Dergi isteyen arkadaşlarla irtibatta olalım, gerisi kolay.
3. Bİr adet M, bir adet S beden tişört almak isterim.

Son olarak... Tıernova/Haziran gözlemi için organizasyonu yapan ve yazı konusunda katkıda bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Hem merak ettiğim gözlem keyfi hem de sıcak ,dost canlısı ortamıyla ben ve kızım için hayat boyu unutmayacağımız bir deneyim yaşadık. Tekrar teşekkürler...
Skylife için kime teşekkür edeceğimi bilmiyordum. Yazı sizin sanırım? Katkınız için teşekkür ederiz.
Lütfen Astronomi ve teleskop ile ilgili sorularınızı özel mesajla sormayınız. Forumda sorarsanız daha çok kişi tarafından okunup cevaplandırılacaktır.
Kullanıcı avatarı
Harun ŞAHİN
İlgi düzeyi: Meslek ve Satıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Harun ŞAHİN »

Merhaba
gökçen bende size teşekkür ederim fotoğraflarım güzel çıkmış istersen dergilerden bana 20 tane yolla yada kaç tane uygun gördüysen sürat kargo anlaşmam var (www.garantisite.com demen yeterli)ver kargoya ben ödemesini yaparım sorun değil ben etkinlikte arkadaşlara dağıtırım
Selçuk yarın kendi bakiyemi eft yaparım

Selamlar
http://www.garantisite.com Konus Celestron Meade Teleskop Dürbün Satışı Ve Yedekleri Yeşil Lazer Ve Hobi Ürünleri Sorularınızı Sitemizdeki İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ Bölümünden Atınız Özel Mesaj Atmayınız Hattımızı Çaldırın Biz Sizi Ararız 0533 710 0000
Kullanıcı avatarı
Mahmut YILMAZ
İlgi düzeyi: Amatör Gökbilimci
İletişim:

Mesaj gönderen Mahmut YILMAZ »

Bir yanlışlık olmaması adına yeniden soruyorum kusura bakmayın. Adet başına 23TL fiyatı var değil mi ?
Konus 1793 Motor 200mm f/5 Newtonian + William Optics Megrez 88 Refractor, Canon EOS 600D
Kullanıcı avatarı
Çağrı Erdoğdu
Forum Yöneticisi
İletişim:

Selçuk, arkalı önlü basılacağını da konuştunuz değil mi? Fiyat değişiyor çünkü çift taraflı baskı olunca.
Lütfen Astronomi ve teleskop ile ilgili sorularınızı özel mesajla sormayınız. Forumda sorarsanız daha çok kişi tarafından okunup cevaplandırılacaktır.
Kullanıcı avatarı
Ahmed ULUCA
İlgi düzeyi: Amatör Gök Gözlemci

Mesaj gönderen Ahmed ULUCA »

bende bir "M" t-shirt istiyorum. organizasyon için teşekkürler.
KONUS 2110 20X80 // SAMSUNG VP-D361 33X OPTİCAL // STELLARİUM // UNOMAT THS513 TRİPOD ;)
Kullanıcı avatarı
Sedat Bilgebay
Forum Genel Yetkilisi
İlgi düzeyi: Meraklı
Teşekkür etti: 13 kez

Mesaj gönderen Sedat Bilgebay »

Merhabalar,

Ben 4 adet istiyorum:

1x S
1x M
1x L
1x XL

Yalnız buluşma yerine gelemeyeceğim, kargolamak mümkün olabilecekse bedelini hemen havale edeceğim.

Çok teşekkür ediyorum

Sedat Bilgebay
Sedat

Lütfen bana özel mesaj atmayın, cevap veremiyorum.
Sorularınızı forumda ilgili başlık altında sorun.
Böylece herkes katkıda bulunabilir ve yararlanabilir.
Kullanıcı avatarı
Ögetay Kayalı
Forum Genel Yetkilisi

Mesaj gönderen Ögetay Kayalı »

Sedat Bilgebay yazdı:Merhabalar,

Yalnız buluşma yerine gelemeyeceğim, kargolamak mümkün olabilecekse bedelini hemen havale edeceğim.

Çok teşekkür ediyorum
Evet bende gelemiyorum,kargo ile mümkünse bende hemen havale ile ödeyeceğim.

Teşekkürler.
Rasyonalist kurucu, editör ve yazar. https://rasyonalist.org
Ömer Sözer

Mesaj gönderen Ömer Sözer »

Eft yi nasıl yapabileceğimiz konusunda bilgi verebilir misiniz? Daha önce bu işlemi hiç yapmadım.
Kullanıcı avatarı
Çağrı Erdoğdu
Forum Yöneticisi
İletişim:

Şu şekilde olacak:

Resim

Resim

Daha önceki bastırdığımız t-shirtlerde arkada yengeç bulutsusu da vardı ancak Salih güzel çıkmadığını belirttiği için şimdi onu kaldırdık.

Artık bundan sonraki 3. bastıracağımız grupta farklı t-shirt renklerine uygun bir tasarım yaparız. Belki isim olarak gökbilim kulübü yazarız. Zamanla belli olur. İkinci t-shirtleri bastırmamızın bir yılı aldığını da belirteyim :)
Bu seneki planlarımızı gerçekleştirelim de.
Kullanıcı avatarı
Burak Y.
İlgi düzeyi: Gezegen Fotoğrafçısı
İletişim:

Mesaj gönderen Burak Y. »

Selçuk merhaba geç kaldım biliyorum, acaba şube adını da yazabilir misin?

Tşk.
www.balkondanevrene.com
instagram: @yakut.burak.yesilmen
twitter: @burakyesilmen

“Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir