Forum işleyiş yapısı hakkında bilgi edinmek, forum ile ilgili sorunlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmak için buraya bakınız.
Salih ilgilenmişti o zamanlar. Salih, sizin kilyos'ta t-shirtlerle toplu çektirdiğiniz resimler vardı buraya koyabilir misin? İsteyenlerin en kolay yoldan nasıl bastırabileceği bilgisini de verirsen iyi olur.
Harika!!!

Toplu basılırsada desteklerim.Ancak Zor olucaktır.Bir modelde karar verilip herkes kendisi yaptırabilir.Ve sitedeki profil resimlerimizide tişörtlü hallerimizi koyarız.Etkinliklerlede kullanırız.

Süper...
Ama bu resmi görünce ister istemez bir tane istiyor insan :) Ne güzel gerçekten de, jilet gibi. Tam bir Amatör astronomi ordusu. Bence bunlardan yine yaptıralım da giyelim etkinliklerde.
Aslında desen olsa isteyenler kendileri de baskı yaptırabilirler...

Örneğin t-shirtteki deseni (tabi sakıncası yoksa) jpeg yada benzeri bir formatta gönderirseniz yada foruma koyarsanız , oğluma siyah t-shirt üzerine Bursadaki bu işle uğraşan bir yere kolayca yaptırabilirim...

Daha önce beğendiği desenlerden yaptırdıklarımızdan çok memnun kalmıştık, pek çok yıkamaya karşılık solma yada silinme yaşamadık...(T-shirt ü ben götürdüğümde baskıya 10 TL alıyorlar, 7.5 TL ye ütü baskı yapan bir yerde var, lakin deforme olma süresi çok daha kısa o tekniğin)

8-9 kez yıkanmış bir örneğin resmi aşağıda...

Resim
Merhaba Selçuk, eğer mail yollama aparatını kullandıysan o çok büyük bir ihtimalle hala bozuktur, ordan yollanan mesajlar yerine ulaşmıyor. Özel mesaj seçeneğini kullan istersen.

Bu arada hatırladığım kadarıyla Salih'in yaptığı şey uygun bir yer bulup bastırmakla sınırlıydı (belki biraz da pazarlık?). Dolayısıyla yeterli talep olursa bir yer bulup aynı şekilde bastırabilirsiniz, onun için beklemeye pek gerek yok. Gördüğüm kadarıyla çok talep de var.

Aynı olması gerektiğine gelince, o konuda bir şey diyemem tabi, ama farklı bir sürüm olmasında pek sakınca yok bence.. Neticede herkesin farklı olmuş olmuyor, yeni bir sürümde de yine mesela 20 tane yaptırılacaksa birbirinin aynısı 20 tişört yaptırmış oluyorsunuz nasılsa.

Bir de söylemek istemezdim ama bu eski tişörtleri giyenlerin bi araya geleceği etkinlikler pek olmaz gibime geliyor malesef, herkes dağıldı gitti gibi. Yani yeni bir şey yaparsanız farklı gökbilim tişörtleriyle dolmaz ortalık, bu seneki etkinliklerde zaten sadece Uğur abi ve ben giydik, yeni bir şey yapılırsa onu da alırız artık düzeni bozmamak için :) yine aynı tişörtler olur.
aynı tişörtler yine bastırılabilir. eski görselleri buldum.

Geçen sene tish-o'ya bastırdık. ikü de oraya bastırmıştı. kilyos etkinliğine yetiştirilmişti siparişler. Tek tek bastırmak yaklaşık 40tl'ye geliyor ama toplu bastırılırsa yarı yarıya ucuzlayacaktır. Bir kişinin bu işleri takip etmesi organize etmesi gerekli.

http://www.tish-o.com.tr/ToptanSiparisVerin.asp
Yengeç Bulutsusu siyah üzerine güzel çıkmadığını belirteyim. Beyaz üzerine güzel çıkabilir ama herhalde herkes siyah tercih edecek. Gerçi t-shirt renginde önemli bir çelişki oluyor. Çünkü etkinliklerin çoğu yazın yapılıyor ve bu kısa kollu bir giysi. Tamam gökbilim siyah ve karanlık demek ama gel gör ki gündüz giyilebilecek kıyafet değil. Yakar mazallah...:)
Selçuk bey,

Kendi adıma ebat olarak az standart dışı olduğum ve asıl 12 yaşındaki oğlum içinde t-shirt istedimden, direk satın almak yerine (uygun ebat bulmak zor olur diye düşündüm) üründe kullanılan foto/desenlerin foruma uygun formatta eklenmesiyle Bursada kendim yaptırmayı düşünmüştüm...

Açık söyleyeyim siyah t-shirt yerine (ki bulamıyorum siyah renklisini) beyaz olanın üzerine uygulamayı tercih edecektim... Keza önceden yaptırdıklarımdan birinin fotosunu koymuştum...

Bendeki durum bundan ibarettir...

Eğer desenlerin paylaşılmasında sakınca varsa astronomi temalı farklı t-shirtler yaptırma yoluna gideceğim...

Aşağıdaki örnekteki gibi...

Resim
scuber yazdı:Selçuk bey,

Kendi adıma ebat olarak az standart dışı olduğum ve asıl 12 yaşındaki oğlum içinde t-shirt istedimden, direk satın almak yerine (uygun ebat bulmak zor olur diye düşündüm) üründe kullanılan foto/desenlerin foruma uygun formatta eklenmesiyle Bursada kendim yaptırmayı düşünmüştüm...

Açık söyleyeyim siyah t-shirt yerine (ki bulamıyorum siyah renklisini) beyaz olanın üzerine uygulamayı tercih edecektim... Keza önceden yaptırdıklarımdan birinin fotosunu koymuştum...

Bendeki durum bundan ibarettir...

Eğer desenlerin paylaşılmasında sakınca varsa astronomi temalı farklı t-shirtler yaptırma yoluna gideceğim...
Elbette paylaşırım. Kendiniz bastırabilirsiniz. Beyaz için uygun olmayabilir bir bakayım.

UP https://mundoalbiceleste.com/author/burinot/ h[…]

Öncelikle selamlar. Aranızda yeniyim. Araştır[…]