Forum işleyiş yapısı hakkında bilgi edinmek, forum ile ilgili sorunlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmak için buraya bakınız.

Nasıl Buldunuz?

güzel olmuş
297
89%
beğenmedim
15
4%
gereksiz
22
7%
gönderen Özgür Kılıç
Çok güzel olmuş gerçekten. :D Teşekkürler
Kullanıcı avatarı
gönderen Nagihan Yıldız
Salih bey ,rütbeniz hayırlı olsun. ben 4041 tane mesaj yazabilecekmiyim onu da bilmiyorum :P
gönderen Ömer Sözer
Forumda rütbeler ve mesaj sayıları bende gözükmemeye başladı. Genel bir sorun mu var?
Kullanıcı avatarı
gönderen Özgür Can Özüdoğru
kimsede gözükmüyor.
Sanırım forumda bir reform hareketi başladı...
Kullanıcı avatarı
gönderen Onur Atılgan
Evet panik olacak bir şey yok, darbe yada bir devrim yok :)

Boş iletilerin rahatsızlık vermeyi sürdürmesi üzerine konuştuk, bazı kararlar aldık, bunların bir parçası olarak bazı "şekil değişikliklerine" de gittik.

Yıldızlar, rütbeler ve ileti sayısı bilgisi; yaşı ufak arkadaşları heyecana sürükleyip kıdem atlayabilmek için boş yazı yazmaya teşvik ettiği düşüncesiyle şimdilik kaldırıldı. Bu kararlar, yönetimin kendi iç işleyişiyle ilgili bazı engeller yaratırsa geri de gelebilir, bilemiyorum, ama bir sorun çıkmamasını umuyorum.

Biliyorum, rütbeler ve yıldızların gidişiyle forum belki azıcık daha az şık oldu, belki havasından da biraz götürdü ama en azından daha sağlıklı bir foruma götürmesini umuyoruz bu değişimin. Yani faydasının zararından fazla olmasını umuyoruz, bakalım zaman gösterecek tabi.
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Öncekine alıştığımız için biraz renksiz oldu şimdi ama bir deneyelim bakalım böyle. Sanki daha ferahladı :)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
iç bükey ayna

türkiyede iç bükey ayna alabilece[…]