Gokbilim.com T-shirt Örnekleri

Forum işleyiş yapısı hakkında bilgi edinmek, forum ile ilgili sorunlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmak için buraya bakınız.

Hangi tasarım olsun?

Birincisi
36
50%
İkincisi
24
33%
Üçüncüsü
12
17%

Toplam oy: 72

Kullanıcı avatarı
Çağrı Erdoğdu
Forum Yöneticisi
İlgi düzeyi: Gökbilimci
Teşekkür etti: 0
İletişim:

Gokbilim.com T-shirt Örnekleri

Mesaj gönderen Çağrı Erdoğdu »

Kabaca üç tane tasarladım. Ne dersiniz?

Resim

Resim

Resim
Lütfen Astronomi ve teleskop ile ilgili sorularınızı özel mesajla sormayınız. Forumda sorarsanız daha çok kişi tarafından okunup cevaplandırılacaktır.
Akın Özdemir

Mesaj gönderen Akın Özdemir »

elinize sağlık güzel olmuş benim tercihim 1.seçenek.
konusvue 20x80 gıant
Kullanıcı avatarı
semih çakmak
İlgi düzeyi: Tutku

Mesaj gönderen semih çakmak »

Evet gayet hoş olmuş.Ben de 1.sinden yanayım çünkü internet adresi ve gökbilim forumu yazısı hepsinde var.Sadelik yerine amacımızı anlatan harika resimlerin bulunması bence bir artıdır...Bir de tasarım sayısını biraz daha arttırsak daha güzel olur gibi geliyor diyeceğim ama 3 tasarıma bile verilecek oyların 15i geçmeyeceğini düşünerek önerimden vaz geçiyorum :roll:
“You can never get a cup of coffee large enough or a book long enough to suit me.”
C.S. Lewis
Dürbün:10*50 Celestron,Teleskop:GSO 150mm Newtonian,Fotoğraf makinesi:Canon EOS 1000D
Kullanıcı avatarı
B@tuhan DERELİ
İlgi düzeyi: Ç.A.F.T Başkanı
İletişim:

Mesaj gönderen B@tuhan DERELİ »

Bence de 1 fakat 2 deki ayın o rendi muhteşem
Kullanıcı avatarı
Çağrı Erdoğdu
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Çağrı Erdoğdu »

Örneğin ikincinin önü ile birincinin arkasını da düşünebilirsiniz. Aramızda çok baskı sevmeyenler de olacaktır diye üçüncüsünü de yaptım. Sade isteyenler olacaktır.

Tek çeşit olsun birliktelik olsun diye düşünüyordum ama isteyen istediğini giyse nasıl olur?
Lütfen Astronomi ve teleskop ile ilgili sorularınızı özel mesajla sormayınız. Forumda sorarsanız daha çok kişi tarafından okunup cevaplandırılacaktır.
Kullanıcı avatarı
semih çakmak
İlgi düzeyi: Tutku

Mesaj gönderen semih çakmak »

Evet ben de 2.deki Ay'a bayıldım,ama arkaya 3.dekini isterdim mesela...
Tek çeşit yerine karma olsa pek de bir şey kaybetmeyeceğimiz düşüncesindeyim.Yine "Gökbilim.com" ortaklığı mevcut olacak nasıl olsa...
“You can never get a cup of coffee large enough or a book long enough to suit me.”
C.S. Lewis
Dürbün:10*50 Celestron,Teleskop:GSO 150mm Newtonian,Fotoğraf makinesi:Canon EOS 1000D
Kullanıcı avatarı
Arif Bayırlı
İlgi düzeyi: Amatör Gökbilimci
İletişim:

Mesaj gönderen Arif Bayırlı »

Tasarımlar teke kelimeyle muhteşem! Ön olarak 2.si hoşuma giderken arka olarak da 1.sini diyorum ben... 2. resimdeki ayın rengi Gökbilim yazısıyla çok güzel bir uyum sergilemiş. Crab nebulası da arkada mükemmel görünüyor. Bunların baskısını basit çıkartma baskı ile yaparsak burda gördüğümüzden alakasız olacaktır. Çok güzel işleme baskılar var, yapacaksak mutlaka onlardan olması gerek..
Soligor MT-800 8" f 1:4.0 Newtonian Teleskop
Gök Günce Blog : http://www.gokgunce.net
Kullanıcı avatarı
Ozan Kanbertay

Mesaj gönderen Ozan Kanbertay »

Selamlar,

Tasarımları çok beğendim. Ben de önde 2. yi, arka kısımda ise 1. tercih ediyorum. Ama giyimde sadeliği sevdiğim için 3. de tercihimdir. Tek bir çeşit giyilmektense, herkesin istediği tasarımı seçmesi daha iyi olacaktır. Sonuçta, forumumuzun ismi her üçünde de yer alıyor.

Baskı konusunda Arif'e katılıyorum. Kesinlikle işleme baskı olmalı. Penyeleri toplu olarak yaptırabiliriz, sanırım daha ucuza gelir. Ancak, herkesin seçimi farklı olacağı için bireysel de hareket edilebilir. İnternette sırf bu işi yapan, sipariş üzerine çalışan siteler var. Gerekli dosyaları Çağrı Bey isteyenlere dağıttıktan sonra, bu sitelerden bireysel olarak alışveriş yapılabilir.
Kullanıcı avatarı
HTugca Sener

Mesaj gönderen HTugca Sener »

birincinin önü önde, ikincinin önüne benzer şekilde güneş resmi de arkada olan yeni bir tasarım istiyorum ben Çağrı'dan :) kenarları belirgin olan resimler t-shirt baskılarında bence hoş olmuyor. birincinin arkası güzel mesela ama ikincinin arkası dediğim gibi arkaplandan ayırdığı için kendisini iyi durmamış.

birincinin önü ve ikincinin önüne benzer güneş temalı arkası olan yeni tasarıııımmmm! :D
Bulutsuz geceler boyu keyifli gözlemler...
HTŞ
özge kaya

Mesaj gönderen özge kaya »

Ben de 2.nin önünü beğendim arkası 3. gibi olsa da olur öndeki resim bayağı dikkat çeker zaten.. 1.nin arkasındaki nebula çok hoş ama t-shirt üstünde çok karmaşık durabilir diye düşünüyorum.Ayrıca evet baskı konusunda bir bilene mutlaka danışmak lazım çünkü sonra ortaya çıkan şeyler çok farklı oluyor...bide kesinlikle kenarları belli olmayan birşeyler seçilmesini öneriyorum... :)
aşkın çelik

Mesaj gönderen aşkın çelik »

hakikaten cok güzel olmuş t-shirt elinize saglık tercihim 1ve 2 den yana onlar daha güzel...

ASTROA
Emre Toros
İlgi düzeyi: Merak

Mesaj gönderen Emre Toros »

Bence ön ve arka olarak 1. si . :D Aslında hepsi çok olmuş ama favorim 1. den yana yine de. :D
Konus 20x80

İTÜ Kimya Müh. hazırlık öğrencisi
Kullanıcı avatarı
Tuğrul TEZCAN
İlgi düzeyi: Gokbilimci Adayi

Mesaj gönderen Tuğrul TEZCAN »

Sade isteyenler için 2. tişörtlerin önü 3. tişörtlerin arkası çok uygun bence (bende bu kombinasyonu sevdim :D )
Just Peace & Science what is humanity needs.(CTT) - Nikon D40X - AFS18-55 -
Hüseyin Anıl Uğurerkan

Mesaj gönderen Hüseyin Anıl Uğurerkan »

Tasarımlar mükemmel, elinize sağlık. Bence 2.nin önü de arkası da çok güzel.
18x50 Dürbün, Canon EOS 50D Fotoğraf Makinesi
Kullanıcı avatarı
onur tok
İlgi düzeyi: Amatör Astrofotoğraf
İletişim:

Mesaj gönderen onur tok »

Bence ikinci tişörtteki ay resmi çok güzel...

bende söyle bir kombinasyon yaptım biraz daha sade oldu...

Resim
114-1000 Newtonian
Nikon D40
20*80 Konus dürbün

http://www.iphoneistanbul.com

“Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 27 misafir