Forum işleyiş yapısı hakkında bilgi edinmek, forum ile ilgili sorunlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmak için buraya bakınız.
Kullanıcı avatarı
gönderen Taner Cesur
Salih Dinçer yazdı:İsim listesi yukarıdaki gibidir. Taner'in katılıp katılamadığını bilmiyorum. Çünkü henüz kendisiyle iletişim kuramadım. Ama çoğunluğun tercih ettiği Large'ı seçecek diye tahmin ediyorum.
Evet, Uğur Bey sağolsun ben de katılıyorum, tişörtü de merakla bekliyorum :) Umarım tişörtlerin large bedeni çok da large değildir :)
Kullanıcı avatarı
gönderen Tuğrul TEZCAN
Katiliyorum Taner. O yuzden ozellikle medium demedim onlarda tabiri caizse duduk gibi oluyor sonra :)
Kullanıcı avatarı
gönderen Salih Dinçer
Arkadaşlar, söylendiğine göre bu 't-shirt'ler birinci kalite. Hatta onun da üstünde 'lüx' olarak geçiyor. Üzerindeki baskı nefes alması ve yıllarca yıkanıp solmaması bir kenara, kumaşın kendisi de iyimiş. Dolayısıyla sizin bedenizin kalıbı neyse ona uyacaktır.

Ben tekstil piyasasının içindeyim. Çok gördüm 'medium'ların etiketini değiştirip 'large' diye sattıklarını. Hatta bizim şirketi kötülemek gibi olmasın. Bazen müşteriyi memnun etmek için patron bizzat makası eline alıp etiketi masamın üzerinde kestiğine bile şahit oldum. Etiket olmayınca buna 'large' deyip gönderiyorlar. Gerçi o bir gecelikti... :o

Sonuç itibariyle biz elimizden geleni yaptık. Elimizdeki en yüksek kaliteli resimleri kullandık. Aslında kızarmış ay yerine benim önceki sayfada tasarladığım B/W ay fotoğrafı çok çok yüksek kalitede. Bunu mutlaka önümüzdeki partide 3 tasarım içinde değerlendirmeliyiz. Üstelik siyah t-shirt üzerine güzel yakışacağını düşünmekteyim çünkü ben şöyle düşünüyorum:

"Siyah ve beyaz birbiri içindir ve sadece zıt olarak nitelendirilmemelidir. Bu iki renk birbirini açığa çıkaran harika renklerdir. Beyaz siyaha karıştığında harika gri tonlar elde edilebilir. Ayrıca bazı yaratıkları dünyayı bu tonlar ile görmektedir!"

Veee bu arada ben Beşiktaşlıyım, holey bu sene şampiyon olduk...:)

Sevgiler, saygılar...
Kullanıcı avatarı
gönderen Salih Dinçer
Yeni parti t-shirtler basılırsa Ömer Anıl NAYİR'ın şu fotoğrafını sarı ay fotoğrafına alternatif olması için öneriyorum:

Resim

Ayrıca şunlar var ama sanki yukarıdaki daha net ve güzel görünüyor:

Resim

Resim

Başarılar...
Kullanıcı avatarı
gönderen Ahmed ULUCA
yaw ben yeni katıldımda medium boyutta 1 tane almak istiyom eğer hala sipariş verebiliyosak
gönderen Buğra Özpolat
Bende almak isterim ama etkinliklere katılmam için teleskop-dürbün donanmam lazım alacak yer yok bizim burda :D:D En yakın zamanda ortamlara akacam
gönderen Caner Gürtan
saygıdeğer yönetim sevgili arkadaşlar hörmetli büyüklerim ve değerli kardeşlerim ,

acaba halen bir tişört ısmarlama şansımız bulunmakta mı ? yok eğer bulunmuyorsa kendi tişörtümüzde gökbilim logosunu kullanmamız mümkün müdür ?

ve hatta yazışmalardan takip ettiğim kadarıyla beşiktaşta basılmış tişörtler bu firmanın bilgilerini öm olarak gönderebilirseniz belki ellerinde halen eski tişörtlerin tasarım kaydı bulunmaktadır onları uygularız

teşekkürler
Kullanıcı avatarı
gönderen Melih Gür.
Caner Bey'e katılıyorum bu T-shirt'lerden edinmek halen mümkün mü?
Kullanıcı avatarı
gönderen arda guler
güneş sistemi nasıl durur??
gönderen scuber
Çağrı Erdoğdu yazdı:İlk parti için tasarıma karar verip artık toparlayalım. Yetişsin diye acele etmemiz lazım. İlk partide tek seçeneğimiz olacak ancak ikinci 100 adetlik partide istediğimiz tişörtü seçebileceğiz yani çeşitlilik olacak. Salih gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

İlk partide alacaklar için tişört için seçenekleri bunlar arkadaşlar birini seçelim:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
2. bir yeni parti gündemde mi acaba?
Kullanıcı avatarı
gönderen Sedat Bilgebay
Ben altincı tasarımı beğendim

Sevgiler

Sedat