Forum işleyiş yapısı hakkında bilgi edinmek, forum ile ilgili sorunlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmak için buraya bakınız.
gönderen İsmet Karakan
Evet Çağdaş abi'nin dediği doğru.Alacağım diyenler yazsınlar, ona göre ilgili kişi konuşsun.Sınıflarda kitap aldırırken hocalar da öyle yapıyorlar. Böyle yapabiliriz.
Kullanıcı avatarı
gönderen Salih Dinçer
Merhaba,

Arkadaşlar elbette bende varım. Tabi ki bir çok üyemizde vardırlar...:)

Hatta daha fazla katkı sağlamak siterim. Bilenler bilir ben bir tekstil firmasında çalışmaktayım. Kendi üretimimiz modal kumaş ürünler var.
Modal terlemeyi önlediği için genelde tene yakın giysilerde, özellikle de bluejean kumaşı denim ile ev tekstilinde kullanılıyor. Modal pamuğa kıyasla yüzde 50 daha fazla oranda rutubet alıyor. Böylece terlemeyi önlüyor.
Modal elyaf düzgün yüzeye sahip olması nedeniyle yıkama sırasındaki kireç yığılmalarını da önlüyor. Modal ipliğin bir başka özelliği de pamuklu karışımlarda, kumaşın çok yıkamadan sonra sertleşmesini ve sararmasını önlemek.
Kısacası modal, yumuşak, canlı, dayanıklı, bakım ve yıkanabilme kolaylığı, yüksek nem alma ve bırakma özelliklerine sahip. Bu nedenle hazır giyim sektörünce tercih edilen ürünler arasında ilk sırayı alıyor.
Fiyat olarak bir şeyler ayarlayabileceğimi düşünüyorum. Hatta bir kaç adeti hibe etmelerini bile isteyebilirim. Şimdi diyeceksiniz ha hibe ha indirim, ne fark eder. Ama bunları bazı etkinliklerde hediye olarak dağıtabiliriz.

Etkinlik demişken aklıma CeBIT fuarı geldi. Her ne kadar gökbilim ile alakalı bir etkinlik olmasa da bütün İstanbul hatta Türkiye'den bir çok insan orada olacak. Önümüzdeki hafta gerçekeleşecek bu fuara tişörtlerimiz ile birlikte katılım yapabilsek ve kendi imkanlarımız ile bir el ilanı dağıtabilsek sanırım çok güzel bir tanıtım olurdu.

Sevgiler, saygılar...
En son Salih Dinçer tarafından 14 Kas 2008, 00:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
gönderen Emre Toros
Bence fiyat biraz pahali olabilir ama kalite olmali.....
Kullanıcı avatarı
gönderen can karaot
SELAMLAR

FIıyattan zıyade kalıte onemlı dersenız cok guzel bır fıkır onerebılırım .t shırt uzerıne baskı olmasın , zamanla solacak bırkac yıkamadan sonra renk kalmayacak vsvs .t shırt uzerındekı desenler logolar ıplıkten örgu olsun bunun ne solma nede baska bır derdı var ıstenen renkler ıle calışılabılır uzun zaman kullanabıulırsınız .aslında t shırt tan zıyade sweetshırt lar için daha uygun yada kıslık montlar uzerıne ıstenen desen sekıl veya logo olabılır .(uzun yıllar gıyebılecegınız bır gokbılım mont u yada ceketı düşünün ! ) sadece bu iş uzerıne calışanbır akrabamızın atölyesi var düşünürseniz konuşabılırım logo ve desenlerı cok ucuz fıyatlara yaptırabılırız.

arkasında buyuk bır desen sol kolunda gokbıım logosu ve on ust cebın uzerınde herhengı bır takım yıldızı desenı aklınıza gelen hersey yapılabılir.

sadece bır fıkır

saygılarımla
gönderen Engin Yazıcı
Arkadaşlar ben Beşiktaş'ta bir firmayla tasadüfen bu konuyu görüştüm. Renkli fotokopi - baskı , ozalit işleri ve tişört tasarımı gibi işlerle uğraşıyorlar. Tişörtlerini gördüm gerçekten çok kaliteliydi..Baskılarının da hem sağlıklı hem de yeni teknoloji olduğunu iddia ediyorlar...(yani 60 derecede yıkanınca bile hiç solma olmuyormuş)
100 den fazla ürün alımında gerçekten çok iyi fiyat verdiler.. (Ben en az 5 tane alırım :lol: )Hatta kulplu porselen bardak yüzeyine ve kristal cam içine laser baskı gibi şeyler de yapıyorlar..
Ne dersiniz , görüşelim mi firmayla ???
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Engin Yazıcı yazdı:Arkadaşlar ben Beşiktaş'ta bir firmayla tasadüfen bu konuyu görüştüm. Renkli fotokopi - baskı , ozalit işleri ve tişört tasarımı gibi işlerle uğraşıyorlar. Tişörtlerini gördüm gerçekten çok kaliteliydi..Baskılarının da hem sağlıklı hem de yeni teknoloji olduğunu iddia ediyorlar...(yani 60 derecede yıkanınca bile hiç solma olmuyormuş)
100 den fazla ürün alımında gerçekten çok iyi fiyat verdiler.. (Ben en az 5 tane alırım :lol: )Hatta kulplu porselen bardak yüzeyine ve kristal cam içine laser baskı gibi şeyler de yapıyorlar..
Ne dersiniz , görüşelim mi firmayla ???
Engin, fiyatları alırsak iyi olur. Tişört siyah olduğunda fiyat değişiyor mu o da önemli. Ayrıca ön ve arka baskı da fiyatı etkileyebilir.

100 tane alırsak tanesine ne kadar fiyat veriyorlar?
100 tane almadan tanesine ne kadar fiyat veriyorlar?
gönderen Engin Yazıcı
Çağrı Merhaba,
Ben oradakilere şöyle tarif ettim :
1. Tişörtün arkasının en az yarısı kaplanacak şekilde bir resim - foto (yıkanınca kesinlikle solmayacak yapıda)
2. Önde göğsün soluna kocaman bir gökbilim logosu
3. Renk olarak direkt siyah
dedim.....
Onlar da, tek bir tane bu şekilde yaklaşık 25 YTL olur dediler..Sayı 100'ü bulduğunda 15 YTL'ye indiler.. 400 - 500 adetleri bulduğunda ise fabrikadan özel üretimle yine yaklaşık olarak 10 YTL gibi bir rakama düşebileceklerini söylediler.. Ama benim baktığım T-shirt kumaşı gerçekten kaliteliydi..Durum budur.. Ayrıntıları vakit olursa Cumartesi genel toplantıda da görüşebiliriz..
Selamlar..
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Engin Yazıcı yazdı:Çağrı Merhaba,
Ben oradakilere şöyle tarif ettim :
1. Tişörtün arkasının en az yarısı kaplanacak şekilde bir resim - foto (yıkanınca kesinlikle solmayacak yapıda)
2. Önde göğsün soluna kocaman bir gökbilim logosu
3. Renk olarak direkt siyah
dedim.....
Onlar da, tek bir tane bu şekilde yaklaşık 25 YTL olur dediler..Sayı 100'ü bulduğunda 15 YTL'ye indiler.. 400 - 500 adetleri bulduğunda ise fabrikadan özel üretimle yine yaklaşık olarak 10 YTL gibi bir rakama düşebileceklerini söylediler.. Ama benim baktığım T-shirt kumaşı gerçekten kaliteliydi..Durum budur.. Ayrıntıları vakit olursa Cumartesi genel toplantıda da görüşebiliriz..
Selamlar..
Toplantıda konuşalım. Örnek görmek lazım. 15 ytl iyi bir fiyat.
Kullanıcı avatarı
gönderen semih çakmak
T-Shirt konusunda son durum nedir?
gönderen Engin Yazıcı
semih çakmak yazdı:T-Shirt konusunda son durum nedir?
Semihciğim , ben uygun şartlara bir yer ile görüşmüştüm. Forumdan katılım kaç kişi olacak belli olursa ona göre fiyatlandırma yapıp duyurabiliriz. Ancak şunu söyleyebilirim : Görüştüğüm firmanın hem kumaş kalitesi hem de baskı teknolojisi çok kaliteliydi.
Selamlar
iç bükey ayna

türkiyede iç bükey ayna alabilece[…]