Forum işleyiş yapısı hakkında bilgi edinmek, forum ile ilgili sorunlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmak için buraya bakınız.
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Güzel bir t-shirt yapsak ve etkinliklerde giysek. Hepimiz bir sürü etkinliğe katılıyoruz. O etkinliğe gidecek olanlar bu t-shirtleri giyip gitse hoş olmaz mı? En azından oralarda gokbilim.com'u temsil etmiş oluruz. "Biz her yerdeyiz" demenin bir başka yolu.

Bu arada t-shirt tasarım olarak ilgi çekici olmalı derim. Ne dersiniz? Ayrıca bu konuda tecrübesi ve bağlantıları olanlar varsa iyi olur.
En son Çağrı Erdoğdu tarafından 17 Ağu 2008, 14:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
gönderen Arif Bayırlı
Çok güzel bir fikir Çağrı. Bu fikir benim de aklıma gelmişti. Gökbilim platformunu biraz daha ileriye götürmek için bu tarz adımlar atmak çok yararlı olacaktır. Bu topluluğun bir kimlik kazanması ve dışarıya bunu göstermesi çok önemli..

İlk başta bir tasarımın yapılması gerekiyor. Benim tercihim baskı yerine, tshirt üzerine işleme olsun. Bunlar hem çok daha uzun ömürlü oluyor hem daha profesyonel duruyorlar.

Burdan sayı belirleyelim ya da ilk başta ortak bir havuzda para toplayıp belirli sayıda bastıralım, forum üzerinden de isteyenlere gönderelim..
gönderen Hüseyin Anıl Uğurerkan
Mükemmel olur! Kalbin üstünde bir Gökbilim Forumu logosu ve arkaya forum adresiyle bir fotoğraf koyulabilir. Etkinliğe gerek yok her tarafta giyerim!!
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
Batuhan ben de o siteyi düşünmüştüm. Çünkü bizim için önemli olan kalite. Orası da referanslara bakınca kaliteli bir yer gibi görünüyor.

Sitede siyah tişörte tek baskı kdv dahil 24ytl, arkalı önlü olursa 29ytl. Kargo ücreti dahil değil.
Kullanıcı avatarı
gönderen B@tuhan DERELİ
Evet kalite çok önemli.Ben küçük bir tasarım yaptım ve sonuş mükemmel.İsterseniz biraz anlatayım.Her taraf siyah göğüste gökbilim logosu.Arkada ise uzay resimleri....
Kullanıcı avatarı
gönderen semih çakmak
Bence de çok güzel bir fikir.Batuhan'ın tasarımı da bana göre uygundur.Tabi biraz daha ayrıntıya girmeli.Ama bence bir tişört için 29 hadi 5 de kargo desek düz hesap 35 YTL çok fazla bir mebla :shock: Ve çoğu kişinin bu yüzden vazgeçeceğine eminim.Hem belki ben 2-3 tane almak istiyorum.Biri kirliyken diğerini giyeceğim.Ama "2-3 tişörte de 120 YTL verceğime biraz daha para biriktirir teleskobuma bir takip motoru alırım daha iyi" diye düşünebilirim.Uzun lafı kısası fiyatı düşürmeliyiz :!:
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
semih çakmak yazdı:Bence de çok güzel bir fikir.Batuhan'ın tasarımı da bana göre uygundur.Tabi biraz daha ayrıntıya girmeli.Ama bence bir tişört için 29 hadi 5 de kargo desek düz hesap 35 YTL çok fazla bir mebla :shock: Ve çoğu kişinin bu yüzden vazgeçeceğine eminim.Hem belki ben 2-3 tane almak istiyorum.Biri kirliyken diğerini giyeceğim.Ama "2-3 tişörte de 120 YTL verceğime biraz daha para biriktirir teleskobuma bir takip motoru alırım daha iyi" diye düşünebilirim.Uzun lafı kısası fiyatı düşürmeliyiz :!:
Evet fiyat biraz pahalı gibi. Biraz daha düşüğe yapan siteler var ama işte 5-10 ytl yüzünden kaliteyi çok düşürmek akıllıca olur mu tartışmak lazım. Ya da başka çözüm önerisi olan varsa?
Kullanıcı avatarı
gönderen B@tuhan DERELİ
Şu anda kullandığım T-shirt markası içinde LC Waikiki markası var bu marknın bir tişörtü var.Sırf siyaf sadece lc waikiki yazısı var.Çok sade ve güzel.
Resim

Bunun üstüne photoshopla gökbilim ekliyin acaba nasıl olacak?
Kullanıcı avatarı
gönderen H Tugca Sener Satir
sade bir t-shirt için 35 ytl yüksek olabilir, haklısınız, ama önünde veya arkasında gece görülebilecek şekilde fosforlu bir gök haritası olan gerçekten cok guzel bir tshirt tasarlasak, hem verdiğimiz paraya içimiz yanmaz hem de gerçekten her gözlemde keyifle giyeriz diye düşünüyorum. Tabii fiyat biraz daha yukarı çıkacaktır ama... siz bilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
H. Tuğça Şener yazdı:sade bir t-shirt için 35 ytl yüksek olabilir, haklısınız, ama önünde veya arkasında gece görülebilecek şekilde fosforlu bir gök haritası olan gerçekten cok guzel bir tshirt tasarlasak, hem verdiğimiz paraya içimiz yanmaz hem de gerçekten her gözlemde keyifle giyeriz diye düşünüyorum. Tabii fiyat biraz daha yukarı çıkacaktır ama... siz bilirsiniz...
Bu daha da iyiymiş. Fosforlu nasıl olcak o konuda fikrim yok ama.
gönderen Adem DEMİRBAŞ
B@tuhan DERELİ yazdı:Şu anda kullandığım T-shirt markası içinde LC Waikiki markası var bu marknın bir tişörtü var.Sırf siyaf sadece lc waikiki yazısı var.Çok sade ve güzel.
Resim
Benimde aynı bu tişörtten var. Ben daha önce beyaz bir tişörte Mclaren Mercedes resmi yaptırmıştım. Birkaç yıkama sonunda resmin canlı rengi kaybolmaya başlıyor.

Ay veya diğer gezegenlerin bulunduğu bir tişörte ne dersiniz?
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
http://www.tish-o.com.tr/BaskiVeUrunKalitesi.asp

BASKI VE ÜRÜN KALİTESİ

Baskı Kalitesi

Kumaşla bütünleşen,en yeni baskı teknolojisi (Nefes Alabilen Baskı - Breathing Print)
Üründe baskı yokmuş gibi geçirgenlik ve doğallık

Tişört Kalitesi

Kendi fabrikamızda üretim (17 yıllık imalat deneyimi)
1.sınıf penye kumaş
Kaliteli ve itinalı işçilik
Pamuktan son mamüle kadar kontrol

Yıkama Haslığı

Yıkamaya karşı Uluslararası testlerde en yüksek puanlardan
olan 4,5 puanına sahip ( 5 üzerinden )

Sağlık

Dünyanın en geçerli sağlık sertifikasına sahip (Qeko-tex Standart 100 Certificate)
Sağlıklı ve Doğa Dostu Boyalar

Müşteri Hizmetleri

%100 müşteri memnuniyeti odaklı süreç ve profesyonel bir ekip

UP https://mundoalbiceleste.com/author/burinot/ h[…]

Öncelikle selamlar. Aranızda yeniyim. Araştır[…]