Forum işleyiş yapısı hakkında bilgi edinmek, forum ile ilgili sorunlarınızı ve fikirlerinizi paylaşmak için buraya bakınız.
gönderen zehraylmaz
Merhabalar ben de sizler gibi diğer insanlardan farklı olan araştırmacı ve meraklı biriyim astronomiye ilgi duyduğum için burdayım fakat yeniyim. Her şeyiyle tam anlamıyla yardıma ihtiyacım var gece gündüz konuşma, araştırma, bilgi aktarma, gözlem yapma içerisinde olmak istiyorum. Bu yolda benimle sıfırdan başlayıp arkadaşlık etmek isteyen var mı ? varsa minnettarım ...
gönderen halill07
Antalyadayım ben. Buradaysanız amatör astronomi ile ilgilenen insanlarla tanıştırırım anlamında.

ö. m. ile açıklamıştım aslında.

Veya İzmir, Bursa illerinden birindeyseniz oradaki gruplarla tanışmanıza da yardımcı olurum telefonla.
gönderen halill07
Üzgünüm, oralarda tanıdığım, bildiğim bir astronomi grubu yok. İzmir, Bursa ve Antalya için yardımcı olabilirdim. Umarım yardımcı olabilecek biri çıkar.
gönderen mehmet GÖKÇE
Merhabalar. merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz noktaları forumda sorabilirsiniz. Bıkmadan usanmadan sorabilirsiniz. Vakit buldukça cevap vermeye gayret gösteririz.
selamlar
iç bükey ayna

türkiyede iç bükey ayna alabilece[…]