Astronomi ve Uzay etkinlikleri, toplantı, seminer, sempozyum, şenlik, konferans, organizasyon, fuar duyuruları, yıldız partileri...
#2590
Çanakkale Ulupinar Gözlemevinde Astrofizik Yaz kampı

Üniversitemiz Astrofizik Araştırma Merkezi (ÇAAM) ve Ulupınar Gozlemevinde 24 Haziran - 7 Temmuz 2007 tarihleri arasinda birer haftalik iki dönem şeklinde Astrofizik Yaz Kampı düzenlenecektir. Katılmak isteyen Astronomi meraklıları gerekli bilgilere http://physics.comu.edu.tr/caam adresindeki Astrofizik Yaz kampı linkinden ulaşabilirler.
Link çalışmıyor maalesef. İlgilenenler bir şekilde ulaşıp bilgi alsınlar bence. Fen Fakültesinin linki de bu: http://fef.comu.edu.tr/bolumler.php

Geçen seneki yaz kampının linki: http://dis.comu.edu.tr/ygazete/temmuz06/sosyal.htm
En son Çağrı Erdoğdu tarafından 30 Haz 2007, 04:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
#2606
Normaldir. Pek duyurulmamış ki kimsenin haberi yok. Sanırım astronomi ve fizik bölümlerinin panolarına falan ulaşmıştır anca.
gönderen gökçe engin
#2650
oof ben o kadar çok gitmek istiyordum ki.. hala daha inanamıyorum belki gidebilirim :roll:
gönderen gökçe engin
#2677
çanakkaledeki gezi hakkında verdiğiniz link açılmıyordu en sonunda bi mail gönderme şansım oldu gerekenleri yapmak istiyorum hemen. bu arada çok teşekkürler..:)
Kullanıcı avatarı
gönderen Çağrı Erdoğdu
#2746
gökçe engin yazdı:çanakkaledeki gezi hakkında verdiğiniz link açılmıyordu en sonunda bi mail gönderme şansım oldu gerekenleri yapmak istiyorum hemen. bu arada çok teşekkürler..:)
Umarım bir gelişme olur. Maile cevap gelirse buradan haber vermeyi unutma.
gönderen mehtap sakallı
#2845
birönceki yıl yapılıp buyıl gerçekleştirilememiş olması çok üzücü.yeterli katılım olmaması tanıtımın eksikliğinden mi yoksa tarih mi acaba?birönceki yıl ağustos sonu yapılmış.şimdi ise..yada benim sınavlarım hala devam ediyor diye sadece bana uymuyormuş gibimi geliyor.sonuç itibariyle yeterli kişi olmaması üzücü bir durum..