Astronomi ve Uzay etkinlikleri, toplantı, seminer, sempozyum, şenlik, konferans, organizasyon, fuar duyuruları, yıldız partileri...
#117926
Türk Astronomi Derneği - TAD aylık bülteni Gökyüzü'nün Haziran 2015 sayısı, yeni tasarımı ve yepyeni içeriğiyle yayında! Astronomi/astrofizik konusunda farklı alanlarda çalışan geniş bir kadro ile hazırladığımız bülteni, bu ve bundan sonraki sayılarla gökyüzüne meraklı çok daha fazla kişiye ulaştırmayı hedefliyoruz! Bülteni çevrenizdekilerle ve sosyal medya bağlantılarınızla paylaşarak bize destek olabilirsiniz!

Bülteni PDF(12 MB) olarak indirmek için: http://www.astronomi.org/wp-content/fil ... Sayi58.pdf
Bülteni çevrim içi okumak için: http://issuu.com/tadgokyuzu/docs/gokyuz ... 015_sayi58
Bültenin yeni sayılarından haberdar olmak için e-posta duyuru grubuna üye olabilirsiniz: http://www.astronomi.org/?page_id=399

Resim
#117928
Ögetay Kayalı yazdı:Çok güzel olmuş emeğinize sağlık. Astrofizik konuşmalarında orada değildim fakat Mutlu hocanın anlattıklarını okumak yarınki Astrofizik sınavı için bir tekrar niteliğinde oldu :lol:
Teşekkürler Ögetay! Yazının astrofizik sınavı için bir kaynak oluşturabileceğini aklımdan bile geçirmemiştim :) Çok sevindim duyduğuma!
#117936
Tebrikler Arif;

Gökyüzü gönüllüleri ile yüzlerce çocuk yüreğe bilim ateşini düşürdünüz.
Çabalarınızın karşılığını çocukların hayranlık dolu bakışlarında gizli olduğuna şahitlik etmiştim.
İçinizdeki ateşi daha çok yüreğe yaymak için gösterdiğiniz kararlılık takdire şayan.

Bu haftaki Bursa etkinliğinde "dünyanın dönmediğii kanıtlamak" başlıklı bir sunum yapmak isteyen gençlerimiz olduğunu duyduğumda üzülmüştüm.
Ama iyi ki siz varsınız, koyduğunuz her tuğla yaptığınız her güzel şey gökyüzüne taa yıldızlara dek yükselen bir tutkuyu yüceltiyor.

Per aspera ad astra..

Munich Motor Works provides one of the best Indepe[…]

BMW service center

Munich Motor Works provides one of the best Indepe[…]