Teleskop marka ve modelleri, aksesuarlar ile ilgili incelemeler, kullanıcı deneyimleri...
Kullanıcı avatarı
gönderen Sedat Bilgebay
Sevgili dostlar,

Sonunda karavani teslim alabildik.

Cumartesi gunu oglen gibi Karamursel'deki Pino Karavanda son kontrolleri yaptik ve yola ciktik.

Resim

Resim

Resim

Resim

Araba bu ufakligin varligini hissetmedi bile. Arkamizda o olmasa nasil gidecek idiysek, aynen oyle gittik.

Yasadigim cok ciddi bir sorun var yalniz; dikiz aynasindan bakinca tampona bir otobus yapismis gibi gorunuyor ve irkiliyorum :lol: Neyse, yol biterken biraz biraz bu duruma alismistim :)

Bu arada karavani ve tersaneyi korumak icin guvenlik sistemlerine de yatirim yaptik. Boylece artan koruma kapasitemiz son derece caydirici bir hale geldi. Bu ufaklik buyudugu zaman sanirim eve su bile getirilemez olacak. Tersaneye yanasmaya kalkanlarin ise vay haline ! :kanit

Resim
Kullanıcı avatarı
gönderen Sedat Bilgebay
Yolda koruma gorevlimizin karni acikti ve diger tabii ihtiyaclari ortaya cikti :) yarim saat gibi mola verdik, hatta oyunlar oynadik... ki sindirim sistemi cabuk calissin :)

Resim

Babasi gerekli hazirliklari yapiyor ( ben dedesi oluyorum bu arada :aah )

Resim

Resim

Resim

Tabagindakileri silip supurdu, disari dokulen falan var mi diye bakiniyor :) Dedesi gibi tutumlu da :lol:

Resim
Kullanıcı avatarı
gönderen SinanGozcu
Sedat abi hayırlı uğurlu olsun. Gerçekten çok güzel gözüküyor tam senlik olmuş diyebilirim:)

Ayrıca Rottweiler koruma bakımından müthiş bir köpek bende 3 tane vardı . Mesela bizim apartamana hiçbir sucu giremiyordu, Bayram günü hiçbir çocuk kapıya yaklaşamıyordu, en önemlisi hiç bir davulcu içeri giremiyordu bahşiş için. :lol: Rahatsın o bakımdan :)
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
gönderen Onur Durma
Obaaaaa şimddiiiiii onlaaar düşüüünsün..
Hadi bakalım Sedat abi hayırlı olsun bol maceralı harika sonuçlar elde edeceğin geziler yaparsın umarım. Şık olmuş. İlk ne tarafa yelken açıyorsun köpek büyümeden basarız belki :D
Kullanıcı avatarı
gönderen Tayfun Varol
Abi başlığı görünce üyeliğimi filan silip mahkemede adımı değiştirip ortadan kaybolmak geçti aklımdan... çok mahçubum :oops: inan öyle bir dönem yaşıyorum ki başlığı görmesem verdiğim sözü hala unutmuş olacaktım , beyin uçmuş durumda resmen :(

Astrovan çok güzel olmuş, nice keyifli gözlemlerde kullanman dileği ile

Söz v2. yapılacağı zaman desenlerini geçtim, karavanın kendisini sana özel tasarlıyacağım, ama 1-2 yıl öncesinden haber ver :D

Bu arada Rottweiler'a bayıldım, bahçeli evim olsa alacağım cinslerin başında geliyor. :merhaba
gönderen mehmet GÖKÇE
Hayırlı olsun Sedat abi. Karamürsele kadar gelmişken Yalova da bir çayımı içseydin,hem ben de karavanı köpek büyümeden bir incelerdim :D .Selamlar
Kullanıcı avatarı
gönderen Özgür Ünat
Oooo bu çok tatlı olmuş yahu.. güle güle kullan Sedat Abi..
gönderen Şule Kuzpınarı
Sedat Abi hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullan!
Kullanıcı avatarı
gönderen Sedat Bilgebay
SinanGozcu yazdı:Sedat abi hayırlı uğurlu olsun. Gerçekten çok güzel gözüküyor tam senlik olmuş diyebilirim:)
Sinancim cok tesekkur ederim. Rot pek bana uygun bir kopek degil aslinda, ama soylediklerinde haklisin tabii... cok iyi bir koruma kopegi.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

It is the graphic designing software for Windows P[…]