Gökbilim

Aralık ayı yarışma başlıkları
İyi akşamlar;

Gördüğünüz gibi yarışmaları canlandırmak için konuları biraz sadeleştirip, kuralları esnettik. :) Aralık 2010 yarışmalarında yine birbirinden güzel fotoğraflarınızla katılımınızı ve desteğinizi bekliyoruz.

Sevgili Murat ve Ögetay' ın Kasım' da ekledikleri ve 10 fotoğraf sınırı dolduğu için Aralık ayına kaydırdığımız serbest konulu fotoğraflarını eğer aynı çalışmaları ile yarışmak istiyorlarsa tekrar yarışma başlığı altında paylaşmalarını rica ederim. Kural mesajı yukarıda kalması gerektiği için eski mesajlarınızı ilgili başlığa kopyalayamıyorum.

Tüm katılımcılara başarılar dileriz.

Syg.
Merhaba, ne zamandır aktif görünmediğimi fark ettim ve elimdeki, yarışma içeriğine uygun gördüğüm iki fotoğrafla yarışmaya katılayım dedim. Aslında forumu ve yarışmaları her gün takip ediyorum, sadece aktif olarak görünmüyorum. Ay fotoğrafımın nesnel gözle bakıldığında hiçbir değeri olmadığını biliyorum, elimdeki imkanlarla çekebildiğim en iyi fotoğraf olduğunu düşünüyorum :) Yakında istediğim özellikleri karşılayan ekipmanlara kavuşursam, benim de tatminkâr fotoğraflardan oluşan bir arşivim olur ve burada da paylaşırım diyorum şimdilik.
Mustafacım en iyisini yapıyorsun. En azından forumda fotoğraf çeken 2-3 kişi olmadığını görüyoruz sayende. Zaten yarışmalarda amaç başta da belirttiğimiz gibi birbirimizi yenmek değil, tatlı bir rekabet ortamı yaratarak daha ileriye gitmek ve bunu yaparken burada esas bulunma nedenimiz olan hoş vakit geçirmek. Hatta sırf katılım artsın diye hem başlıkları azalttık hem kuralları esnettik.

Katılımın için teşekkür ediyoruz ve iyi kötü demeden herkesin fotoğraflarını bekliyoruz.

Syg.
Burak Yakut yazdı:İyi akşamlar;

Gördüğünüz gibi yarışmaları canlandırmak için konuları biraz sadeleştirip, kuralları esnettik. :) Aralık 2010 yarışmalarında yine birbirinden güzel fotoğraflarınızla katılımınızı ve desteğinizi bekliyoruz.

Sevgili Murat ve Ögetay' ın Kasım' da ekledikleri ve 10 fotoğraf sınırı dolduğu için Aralık ayına kaydırdığımız serbest konulu fotoğraflarını eğer aynı çalışmaları ile yarışmak istiyorlarsa tekrar yarışma başlığı altında paylaşmalarını rica ederim. Kural mesajı yukarıda kalması gerektiği için eski mesajlarınızı ilgili başlığa kopyalayamıyorum.

Tüm katılımcılara başarılar dileriz.

Syg.
Merhabalar Burak Abim,

Yazdığını fark etmemişim çok özür dilerim. Başka bir fotoğrafla katılmayı düşündüğüm için eklemedim. İlgine teşekkürler :)

Syg.
Yılın son yarışmasını da böylece tamamladık. Katılan, oylayan herkese tekrar teşekkürler.

Bu vesileyle de hepimizin yeni yılı kutlu olsun. Daha çok toplanacağımız, sohbet edeceğimiz, daha güzel fotoğraflar çekeceğimiz, hiç görmediğimiz gök cisimlerini görebileceğimiz, yeni gözlem mekanları keşfedeceğimiz, yeni ekipmanlar alacağımız güzel ve öğretici bir yıl olması dileğiyle iyi seneler...

Syg.
Burak Yakut yazdı:Yılın son yarışmasını da böylece tamamladık. Katılan, oylayan herkese tekrar teşekkürler.

Bu vesileyle de hepimizin yeni yılı kutlu olsun. Daha çok toplanacağımız, sohbet edeceğimiz, daha güzel fotoğraflar çekeceğimiz, hiç görmediğimiz gök cisimlerini görebileceğimiz, yeni gözlem mekanları keşfedeceğimiz, yeni ekipmanlar alacağımız güzel ve öğretici bir yıl olması dileğiyle iyi seneler...

Syg.
Katılan herkesin emeklerine sağlık :)

Mutlu yıllar...

Syg.
MERAK - TELESKOP ÖNERİSİ

ÖNCELİKLE MERHABALAR Ben Gökbilim İşle[…]