Ekim ayı yarışma başlıkları
Burak Yakut yazdı:Evet mesela CN... :D

Aslında oyumu açık etmemem lazımdı ama gerçekten Güneş lekem hariç hiç kendime oy vermedim ve çok mutluyum. Ama bak her an değiştirebilirm Tayfun abicim. Sıkıştırma beni böyle... :)
Değiştirme hiçbirşeyi, herşey olduğu gibi güzel :merhaba

Sedat Bilgebay yazdı:Sayın yetkililer,

Güneş yakın çekim yarışmasında Burak'ın resmi görünmez olmuş...bunu görünür hale getirmek mümkün mü ?

Burak fotografını bende göremiyorum eğer ben yukarıda takıldım diye sildiysen zaten 3 kuruşluk 3 tane fotografım var bende onları silerim bir daha da katılmam :|
hop, bu kadar alıngan olmayalım Tayfun Bey...çocuk kendi silermi fotosunu hiç...belli ki marmariste araziye uyacak biri yapmış :)

aransa da bulunamaz 3-5 gün :)
Burak Yakut yazdı:Abi bak sende dikkat et. Adam rekabet kizisinca hemen aldi aksiyonunu.... Kundaklara kameralara dikkat :)
I will keep both eyes on him :)
Zaten köpekler, her yerde konumlandırılmış gece görüşlü kameralar filan derken sabotaj araçlarımı evde bırakma kararı almıştım Sedat abi başkaca bir önlem almanıza gerek yok. Burak'ın fotoğrafını da benim çalışma biraz oy alsın diye geçici olarak sabote ettim ama şimdi kontrol ettim, bir gelişme olmamış pek :)
Yarışma sonucu birinciliği belli olan dallarda oylama süreci bitmiştir, kazananlar;

Ömer Sözer (2)
Burak Yakut
Sedat Bilgebay
Hüseyin Altıntaş
Tayfun Varol
Can Karaot

Özellikle Ömer'i tebrik etmek istiyorum, gerek iki dalda birden kazandığı birincilikle, gerekse de genç nesilin neler başarabileceğini net şekilde herkese göstermesiyle Ekim ayına damgasını vuran kişi kesinlikle Ömer oldu diyebilirim :)

Bunun dışında beraberliğin devam ettiği 3 yarışmada oylama süreci, biz bir şeye karar verene kadar devam edecek gibi, bakalım :)
Ömer seni tebrik ederim. Cesaretin, bilgin ve çalışkanlığın ile 2 dalda birinciliği kazandın. Başarılarının devamını diliyorum.

Onurcum sana da organizasyonu çekip çevirdiğin için teşekkürler. Bundan sonraki aylarda sayende neler yapmamız gerektiğini de görmüş olduk.

Syg.
Bütün katılımcıları ben de kutluyorum. Kasım ayında umarım daha fazla bir katılımla yaparız yarışmaları.

Sevgiler
Tüm katılımcıları ve kazananları kutlarım. Ömer'e bende ayrıca tebriklerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Herhalde bu başarıyı gören genç arkadaşlarımız Kasım yarışmasına daha fazla katılımda bulunacaklardır. Daha yüksek katılımlı ve heyecanlı yarışmalarda görüşmek üzere.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8