Ekim ayı yarışma başlıkları
Mustafa Enes yazdı:Yüksek katılımın muhtemel olacağı beklenen derin uzay bölümüne tek fotoğraf katılmışken, gökbilim dışı bölümü en çok ilgi gören bölüm olmuş. Terslik var ha?
Her nedense genç arkadaşlar pek bir çekimser kaldılar yarışmaya fotoğraf göndermek konusunda. Bence kendilerine Ömer'i örnek almalılar. Güneş fotoğrafları yarışmasında açık ara önde. Her iki ay fotoğrafları yarışmasında da hatırı sayılır oy almış durumda. Biraz daha özgüven arkadaşlar. Hem yaptığınız herşeyin mükemmel olması da gerekmiyor. Önemli olan burada bir sinerji yaratabilmek, bir ivme yakalayabilmek.
Ögetay sen ekipmanlarını aldığınıda hemen hemen hepsinin kullanma kılavuzlarını yutmuş olacağın için direkt tepeden başlaycaksın olaya gibime geliyor :D

Bende vatandaşlık görevimi kullandım. O kadar güzel çalışmalar var ki bazı yarışmalarda kendime oy vermeyi layık bulmadım :D Önümüzdeki aylarda katılımın artarak devam etmesi dileğiyle... Dostluk kazansın!
bir kere de yaptığımı yapmasa keşke... böyle nereye kadar gidecek bakalım :ye
Burak Yakut yazdı: Bende vatandaşlık görevimi kullandım. O kadar güzel çalışmalar var ki bazı yarışmalarda kendime oy vermeyi layık bulmadım :D Önümüzdeki aylarda katılımın artarak devam etmesi dileğiyle... Dostluk kazansın!
buradan bazı yarışmalarda kendine oy verdiğin sonucunu mu çıkarmalıyız :lol: :P
:) Ben bir şey yazmıyorum artık...kendiliğinden hedef teşkil edip beni rahatlattığın için teşekkür edeyim bari :)
Burak Yakut yazdı:Ögetay sen ekipmanlarını aldığınıda hemen hemen hepsinin kullanma kılavuzlarını yutmuş olacağın için direkt tepeden başlaycaksın olaya gibime geliyor :D

Teşekkür ederim. Kuramsal fizik tamam, gel gelelim deneysel fiziğin faydalarına :P :lol:

Şaka bir yana öğrenmemiz gereken sınırsız bilgi var daha... Daha çok çalışmamız gerek :)
Bende oylarımı kullandım. Herkese başarılar diliyorum.

Belirtmeden geçemeyeceğim bütün çalışmalar gayet güzel ama teleskoplu derin uzay cisimleri başlığındaki Cüneyt Bey'in çalışmasını nedir öyle yahu :o Muhteşem bir çalışma ellerine sağlık diyorum.
Sayın yetkililer,

Güneş yakın çekim yarışmasında Burak'ın resmi görünmez olmuş...bunu görünür hale getirmek mümkün mü ?
bir düşünelim....kimin çıkarı olabilir böyle bir şeyden ? ??? ??????? ????????????? :) ve böyle bir şeyi kimler yapabilir ?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8