Ekim ayı yarışma başlıkları
Sende haklısın abicim. +4 olunca hayata küstün tabi :) (Şöyle yerde karnını tutarak gülen ayaklarını havada sallayan simge düşün sen şimdi bu mesajın sonuna)

+5

Edit: Resim
En son Onur Atılgan tarafından 21 Eki 2010, 03:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi. Sebep: Burak, sen istedin diye bu transferi yurtdışından getirttim.
Merhabalar,25 ekime kadar yüklemeye ara ara devam edecektim ama şimdi baktım +4 olmuşum.Güneş kısmındaki fotoğrafımı silmek zorunda kaldım.İnsan bu kadar frenlenmezki şimdi kasımı bekleyeceğim. :ye
Bu arada çok beğendiğim bir kaç bulutlu gün doğumu fotoğrafı çektim,onları düzenleyip bari normal kısma ekleyeyim.
Dilimi tutamadım... :D
Yarışlamalara fotoğraf yüklemek için son 2 gün. İstanbulda havaların açacağı yok. Yeni birşeyler çalışamıyorum. Ben de ilk çalışmalarımı yeniden işleyerek yarışmaya soktum ki milletin aklına gelsin de belki hareket olur diye :) Son bir kaç gündür ölü toprağı serilmiş vaziyetteydi yarışmanın üzerinde ...
Merhaba dün gece 00.00'da süre dolmadı mı? Neyse bugünüde bekleyelim ve oylama aşamasına geçelim.
Gelecek ayın fotoğraf yükleme süresi 24 Kasım 23.59 şeklinde yazılırsa sanırım daha anlaşılır olacak...
Onur Atılgan yazdı:Bugün forum ölü gibi,
Katiliyorum. Tarihinin en sakin gunlerinden birini yasadi forum. Bu arada Cuneyt abi onumuzdeki ay daha erken kapanacak oylama tarihi. Ama saat olarak bence de 23:59 daha mantikli sanirim diger turlu yanlis anlasildi,

Birde alisma meselesi bence. Bu ay herkes bir bekleme izleme modunda yaklasti yarsimaya. Oylamalarin ardindan onumuzdeki aylarda daha hareketli yarismalar olacagini umuyorum.

Syg
Cüneyt abi belki yanlış anlama olmuştur diye uzatalım dedim, aslında süre bitti doğru.. İlk yarışma olduğu için belki hala yollayacak olan olabilir, gerçi bir hareketsizlik var, yeni bir şey eklenmeyecek gibi. Aslında en çok da size bir rakip çıkmasını bekliyorum :) İki fotoğrafın olduğu yarışma filan tamam da orda tek adayın bulunması durumu belki değişir.

Sanırım kimse sizin süper fotoğrafınızın yanına eli yüzü düzgün başka bir fotoğraf sokarak kaybetmeyi istemiyor :)

Bundan sonrakinde 23:59 olarak belirtelim.
Katılım sona ermiş, oylama süreci başlamıştır. Lütfen tüm kullanıcılarımız yarışmaya ilginin artması için oylama sürecine katılsın, yarışmaya ilgi artması hepimizi sevindirecektir.

Yarışmaların oylamaya açıldığını herkese hatırlatabilmek için tüm konuları aktif konulara taşımak istedim, bunun için bir nevi spam mail misali aynı yazıyı her yarışmanın altına kopyalayıp kirlilik yaptığım için kusura bakmayın :)

Gökbilim dışı serbest yarışmada 10 fotoğraftan daha fazla aday olduğu için geriye kalan 2 fotoğrafı Kasım ayında yarışması için kaydırdım. Tayfun abi, kusura bakma :) İki aday olarak kasım ayındaki yarışmayı bekleyeceğiz gibi görünüyor.
Evet arkadaşlar. Ben oylarımı atarak vatandaşlık görevimi yerine getirdim. Tüm aktif üyelerimizi vatandaşlık görevini gerçekleştirmek üzere sandık başına davet ediyoruz. :)
Ben de kullandım.... kendime oy veremedim... rakiplerimi çok daha başarılı buldum açıkçası:) Hepsini tebrik ediyorum.

Sevgiler
Seçim yapmak gerçekten zordu.
İlerde dahada zor olacağı kesin.
Yüksek katılımın muhtemel olacağı beklenen derin uzay bölümüne tek fotoğraf katılmışken, gökbilim dışı bölümü en çok ilgi gören bölüm olmuş. Terslik var ha?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8