Ekim ayı yarışma başlıkları
Uğur İkizler yazdı:Tamam Burak' cığım kızma.
Yüklemeye başlıyorum ben. :)

Selamlar, sevgiler...
Üstad fazla kendini kaptırma :) en fazla 3 yarışmaya katılabiliyoruz :) yanlış anlamadıysam
Abi estağfurullah kızmak ne kelime size. :) Sizde 2x barlow var mıydı yaa ? (yazıları da okuyorum mesajı :) )

Evet malesef 3 kategori en fazla şu anda. Ben mesela en iddialı olduğum "teleskopsuz derin uzayda" ve diğer 2 dalda katıldığım için gezegen ve ay' a bu ay katılamıyorum.

Bu arada gelecek ay' ın Bonus,u uçak fotoğrafları olsun diyenler el kaldırsın :)
:) yüklemeye başlıyorum deyince hızını alamaz her tarafa birşey koyarsın belki dedim :) sendeki arşiv ben de olsa boşluk bırakmazdım :)
Uğur abi (ve belki bu konumda kalabilecek olan herkes) eğer limiti aşmamak için yolladığınız fotoğrafların dışındaki dallara fotoğraf koymak isterseniz halihazırda yolladıklarınızı silebiliriz, hani fotoğraf yollamayı çok istediğiniz 2 konu daha varsa ve kuralı farketmeden daha önemsiz gördüğünüze fotoğraf koyduysanız kaldırırız, diğer dallara fotoğraf yollamak için yer açılır.
Burak Yakut yazdı:Evet siftah Mustafa' dan iddialı bir çalışma ile geldi. Tebrikler Mustafa!

Hayırlı olsun.
Sağolun :)
Elime iki günlüğüne geçmiş D-SLR ile çekebildiğim fotoğraflardan bir-iki tane beğendiğim vardı. Benim de tuzum olsun dedim çorbada :D
nasıl cep telefonu bu ya? sitiç bile yapıyor .... cık cık cık !
Burak Yakut yazdı:sitiçi mirosoft ice yaptı abicim :)
biliyorum... olsun... burası serbest sataşma bölümü değil mi ? :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8