Teleskop marka ve modelleri, aksesuarlar ile ilgili incelemeler, kullanıcı deneyimleri...
Kullanıcı avatarı
gönderen Burak Yakut
Bir takım arkadaşların forumdaki bir takım ekipman geliştirmelerinin paylaşılması üzerine yiyeceğimiz dayağın hesabını tutmaya başladıkları görülmüştür... Dostlarımızın ve takipçilerimizin gönlüne su serpmek ve onlara güzel bir uyku çektirebilmek maksadıyla bölgemizde olan tüm gelişmeleri yakında takip ettiğimizi bilmelerini isteriz ve her türlü tehdide karşılık bir savunma sistemimiz olduğunu kamuoyu ile paylaşmayı görev biliriz...

Bizim de attığımız her adımın takip edildiğinin bilincinde olduğumuz için şimdilik savunma sistemlerimizin bu kadarlık bölümünü sizlerle paylaşabiliyoruz...

Resim

Biz bazı mevzileri kolay kazanmadık, kolay bırakmayız... :kanit :lol:

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır...

balkondanevrene.com yönetimi
Hayırlı olsun Burak abi, çıta yükseliyor, ortalık kızışıyor.
İlk görünce o eski model elektrikli süpürgeleri andırıyor :)
Burakcim yeni teleskobun hayirli olsun. Bu teleskop sayesinde fotograflarindaki netlik problemini cozebilirsin belki :)
biz emektar tupunu satanlari da biliyoruz :aah :aah :aah :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
gönderen setrox
Burak Yakut yazdı:Bir takım arkadaşların forumdaki bir takım ekipman geliştirmelerinin paylaşılması üzerine yiyeceğimiz dayağın hesabını tutmaya başladıkları görülmüştür... Dostlarımızın ve takipçilerimizin gönlüne su serpmek ve onlara güzel bir uyku çektirebilmek maksadıyla bölgemizde olan tüm gelişmeleri yakında takip ettiğimizi bilmelerini isteriz ve her türlü tehdide karşılık bir savunma sistemimiz olduğunu kamuoyu ile paylaşmayı görev biliriz...

Bizim de attığımız her adımın takip edildiğinin bilincinde olduğumuz için şimdilik savunma sistemlerimizin bu kadarlık bölümünü sizlerle paylaşabiliyoruz...

Resim

Biz bazı mevzileri kolay kazanmadık, kolay bırakmayız... :kanit :lol:

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır...

balkondanevrene.com yönetimi
sahibinden deki edgehd yi sizmi aldınız :) para bulamadım yoksa ben alacaktım :P
Seni kastetmedim pasam... kendime idi o laf :)
Selçuk Kurtuluş yazdı:Amaaaan...!!! Dosta güven, düşmana gözdağı veren bir görüntü. :D

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan Burak. :)

Silahlanmaya HAYIR..!!! (Resmen soğuk savaş dönemi yaşıyoruz.)
Teşekkür ederim Selçuk.

Seni başka türlü zorlayamayacağımı anladığım için açıklığı büyüteyim bari dedim. İlk fotoğraflardan öyle bir Satürn gelince... :shock:
Onur Durma yazdı:Vaay arkadaş neler oluyor yahuu.. Süper süpeeer kapışın gezegenciler tadından yenmeyecek paylaşım kokuları alıyorum..

#dirensolarsistem
:) Onur kapışma olacağı kesin... Ama halen benim esas silahım 10" newtonian. Sağ kolum o benim. Bırakamam...

C11 ile yeni bir zorlu sürece ittim kendimi bakalım neler olacak...