Teleskop marka ve modelleri, aksesuarlar ile ilgili incelemeler, kullanıcı deneyimleri...
Kullanıcı avatarı
gönderen Sedat Bilgebay
Beni böyle durduramazsın abi ... Toprağı kazar' ağaçların üstünden atlar yine bulurum seni
Estagfurullah Burakcim :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
gönderen ilkertaskinoglu
Burak Yakut yazdı: Hesap numaranız kaçtı sizin du bakiyim..... :kanit
Ben tek başıma 2 sağımda 2 solumda, toplamda 4 bankayı kaçırdım, dayanamıyıp taşındılar :D

Bi de, Sedat abiyle hortumlama güçlerimizi birleştirip HORTRAN'ı oluştursak... Dikkat et :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
gönderen Sedat Bilgebay
Ilker, Tuzlaya geldigimde sana bir ugrarim, Hortran detaylarini gorusuruz :lol:
Kullanıcı avatarı
gönderen Tayfun Varol
Sedat Bilgebay yazdı:
Tayfun Varol yazdı:Abi idolümsün yahu :D :D
Aslında sana airstream modeli birşey yakışırdı ama 8) .... yoksa bu bebeği minik bir airstream'e mi benzetsek gümüş'e boyayıp :) üstünede şöyle yakışıklı bir yazıyla yazarız "photon hunter" diye... yanına da kırmızı beyaz bant atarız nasa sıtayla :lol:
Hah, iste gunesin oglu ortaya cikti. Tayfuncum genclikten tasarim konusunda yardim istedim ama pek orali olan olmadi. Biraz kirilmadim dersem dogru soylemis olmam :)

Sandim ki herkes bir tasarim yapacak ve aralarindan secmekte zorlanacagim. Tek bir tasarim bile goremedim henuz.

Son umidim sende :)
Ayıp ediyorsun abi elimden ne geliyorsa yaparım, yalnız birkaç şeyi merak ettim... birincisi bu konunun aciliyeti nedir ? yani ne kadar vakit var rahat rahat material bakınayım mı? ikincisi uygulama nasıl yapılacak, yani sadece iskele ve sancak mı giydirelecek yoksa önü arkası üstü şeklinde tamamını kaplayacak bütünlüğü olan bir tasarımmı gerekecek ?

Birde bu bebeğin yalıtım durumu nedir, üzerinde derin uzay fotografları çok güzel durabilir ama siyah fon yaz güneşinde içerisini hamama çevirir....
Kullanıcı avatarı
gönderen Sedat Bilgebay
Aciliyet 1-2 hafta zamanimiz kaldi... koyu renk asla olmaz, aklinda cikar :) ana hatlariyla hollanda haritasi olan tasarim hosuma gidiyor... acik renk olmali genel itibariyla.. yoksa hem ben hem de optikler eriyik haline geliriz icinde :)
Kullanıcı avatarı
gönderen Sedat Bilgebay
yeni birkac tasarim

Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
gönderen Sedat Bilgebay
Ismini AsTroPi yapabilirim belki :) Trophy ve Astro kelimeleri bir arada :)
Kullanıcı avatarı
gönderen Koray Kentli
Sedat abi bence arka plana açık renk mavi ve bulutlu dünya yüzeyi üzerine de tüm ihtişamıyla güzel bir Uluslarası Uzay İstasyonu olabilir. Siz de kendi Uzay İstasyonunuzla Dünyayı turlarsınız :wink:
Kullanıcı avatarı
gönderen Sedat Bilgebay
Hepsi muhteşem ama üç numara favorim. Çok emek vermişsin İbrahimcim, ellerine sağlık.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Kendimizi Tanıtalım

teşekkür ederim... HEY GİDİ ESKİ GÜN[…]

It is the graphic designing software for Windows P[…]